Speelschema

okt
27
di
Flamingos 1 DB – GO 97 1 D @ Dorpshuis De Lier Puiflijk
okt 27 @ 20:15 – 22:15
okt
30
vr
Go’97 DS 1 – De Hollandse Pot – USV Protos DS 4
okt 30 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FB, Datum: vrijdag 30 oktober, 19:45

Go’97 DS 2 – Boni DS 1
okt 30 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FB, Datum: vrijdag 30 oktober, 19:45

okt
31
za
Go’97 MB 1 – VV Utrecht MB 2
okt 31 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB1F1 BE, Datum: zaterdag 31 oktober, 10:00

Go’97 N5 1 – Servia N5 1
okt 31 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52B1AD, Datum: zaterdag 31 oktober, 10:00

Go’97 N5 2 – Limes N5 4
okt 31 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52C1AC, Datum: zaterdag 31 oktober, 10:00

Go’97 N5 2 – OKV N5 2
okt 31 @ 10:00 – 11:00

Vervallen wedstrijd: 3000CC52C1AD, Datum: zaterdag 31 oktober, 10:00

Go’97 MB 2 – UVV/Sphynx MB 1
okt 31 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2I1 AE, Datum: zaterdag 31 oktober, 11:30

Go’97 N6 1 – UVV/Sphynx N6 1
okt 31 @ 11:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000CC61A1AD, Datum: zaterdag 31 oktober, 11:30

De Valk DS 1 – Go’97 DS 3
okt 31 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D4L HK, Datum: zaterdag 31 oktober, 15:00

VCV JC 2 – Go’97 JC 1
okt 31 @ 17:00 – 18:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 DF, Datum: zaterdag 31 oktober, 17:00

nov
6
vr
Go’97 DS 3 – VOC-Maarssen DS 4
nov 6 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KG, Datum: vrijdag 6 november, 19:45

Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2
nov 6 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AF, Datum: vrijdag 6 november, 19:45

Werkhoven DS 1 – Go’97 DS 2
nov 6 @ 20:00 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2N AF, Datum: vrijdag 6 november, 20:00

nov
7
za
Irene N5 1 – Go’97 N5 2
nov 7 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52C1BA, Datum: zaterdag 7 november, 9:30

UVV/Sphynx N6 1 – Go’97 N6 1
nov 7 @ 10:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC61A1DA, Datum: zaterdag 7 november, 10:30

SVB MB 1 – Go’97 MB 1
nov 7 @ 11:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000MB1F1 DB, Datum: zaterdag 7 november, 11:30

Bourgondië DS 1 – Go’97 DS 1
nov 7 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000D1H AF, Datum: zaterdag 7 november, 16:30

nov
13
vr
Go’97 DS 1 – Tovo DS 2
nov 13 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FK, Datum: vrijdag 13 november, 19:45

Go’97 DS 2 – Taurus DS 4
nov 13 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FK, Datum: vrijdag 13 november, 19:45

VIVES HS 5 – Go’97 HS 1
nov 13 @ 20:45 – 22:45

Wedstrijd: 3000H2N EA, Datum: vrijdag 13 november, 20:45

nov
14
za
Go’97 JC 1 – Limes JC 3
nov 14 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FB, Datum: zaterdag 14 november, 10:00

Go’97 MB 1 – Univé-LVV MB 1
nov 14 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB1F1 BG, Datum: zaterdag 14 november, 10:00

Go’97 N5 1 – Taurus N5 2
nov 14 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52B1AE, Datum: zaterdag 14 november, 10:00

Go’97 N5 2 – Univé-LVV N5 1
nov 14 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC52C1AG, Datum: zaterdag 14 november, 10:00

Go’97 MB 2 – Taurus MB 5
nov 14 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2I1 AD, Datum: zaterdag 14 november, 11:30

Go’97 N6 1 – VCV N6 1
nov 14 @ 11:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000CC61A1AE, Datum: zaterdag 14 november, 11:30

VIVES DS 7 – Go’97 DS 3
nov 14 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000D4L FK, Datum: zaterdag 14 november, 14:30

nov
18
wo
Blok 69 3 DB – GO 97 1 D @ Kulturhus de Meent Afferden
nov 18 @ 21:15 – 23:15
nov
20
vr
Enervo DS 1 – Go’97 DS 1
nov 20 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1H JF, Datum: vrijdag 20 november, 19:30

Go’97 DS 3 – VV Utrecht DS 14
nov 20 @ 19:45 – 21:45

Vervallen wedstrijd: 3000D4L KE, Datum: vrijdag 20 november, 19:45

Go’97 HS 1 – Boni HS 1
nov 20 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AD, Datum: vrijdag 20 november, 19:45

nov
21
za
Servia N5 1 – Go’97 N5 1
nov 21 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52B1DA, Datum: zaterdag 21 november, 9:00

UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 2
nov 21 @ 12:15 – 13:45

Wedstrijd: 3000MB2I1 EA-2, Datum: zaterdag 21 november, 12:15

NVC JC 1 – Go’97 JC 1
nov 21 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000JC2D1 AF, Datum: zaterdag 21 november, 13:00

Univé-LVV N5 1 – Go’97 N5 2
nov 21 @ 13:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000CC52C1GA, Datum: zaterdag 21 november, 13:00

KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 1 – Go’97 DS 2
nov 21 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D2N JF, Datum: zaterdag 21 november, 15:00

nov
25
wo
Waalkanters 1 HH – GO’97 H REC @ Dorpshuis Toevershof Varik
nov 25 @ 20:30 – 21:30
nov
27
vr
Go’97 DS 1 – Irene DS 3
nov 27 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FI, Datum: vrijdag 27 november, 19:45

Go’97 DS 2 – Servia DS 1
nov 27 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FI, Datum: vrijdag 27 november, 19:45

VC Houten DS 3 – Go’97 DS 3
nov 27 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D4L DK, Datum: vrijdag 27 november, 21:30

nov
28
za
Go’97 JC 1 – Taurus JC 2
nov 28 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FC, Datum: zaterdag 28 november, 10:00

Go’97 MB 1 – Taurus MB 3
nov 28 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB1F1 BC, Datum: zaterdag 28 november, 10:00

Go’97 N5 1 – Taurus N5 5
nov 28 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52B1AF, Datum: zaterdag 28 november, 10:00

Go’97 N5 2 – SVB N5 1
nov 28 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52C1AE, Datum: zaterdag 28 november, 10:00

Go’97 MB 2 – Shot MB 1
nov 28 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2I1 AC, Datum: zaterdag 28 november, 11:30

Go’97 N6 1 – VIVES N6 1
nov 28 @ 11:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000CC61A1AF, Datum: zaterdag 28 november, 11:30

dec
4
vr
Go’97 JC 1 – Volleer – Enervo JC 1
dec 4 @ 19:45 – 21:15

Wedstrijd: 3000JC2D1 FE, Datum: vrijdag 4 december, 19:45

Go’97 MB 2 – Limes MB 3
dec 4 @ 19:45 – 21:15

Wedstrijd: 3000MB2I1 AB-2, Datum: vrijdag 4 december, 19:45

GO’97 H REC – Shot H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
dec 4 @ 20:00 – 21:00
dec
7
ma
Shot MB 1 – Go’97 MB 2
dec 7 @ 18:00 – 19:30

Wedstrijd: 3000MB2I1 CA, Datum: maandag 7 december, 18:00

dec
11
vr
Go’97 DS 3 – UVV/Sphynx DS 5
dec 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KC, Datum: vrijdag 11 december, 19:45

Go’97 HS 1 – UVV/Sphynx HS 1
dec 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AB, Datum: vrijdag 11 december, 19:45

Weekenders 1 DB – GO 97 1 D @ Ontmoetingscentrum De Paulus Winssen
dec 11 @ 19:45 – 21:45
Volleer DS 1 – Go’97 DS 1
dec 11 @ 21:45 – 23:45

Wedstrijd: 3000D1H HF, Datum: vrijdag 11 december, 21:45

dec
12
za
Taurus N5 4 – Go’97 N5 2
dec 12 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52C1FA, Datum: zaterdag 12 december, 9:00

Taurus N5 5 – Go’97 N5 1
dec 12 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52B1FA, Datum: zaterdag 12 december, 9:00

Taurus N6 1 – Go’97 N6 1
dec 12 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC61A1CA, Datum: zaterdag 12 december, 9:00

VOC-Maarssen DS 1 – Go’97 DS 2
dec 12 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000D2N HF, Datum: zaterdag 12 december, 16:30

dec
15
di
Bourgondië HS 2 – Go’97 HS 1
dec 15 @ 20:45 – 22:45

Vervallen wedstrijd: 3000H2N CA, Datum: dinsdag 15 december, 20:45

dec
16
wo
Atalante 3 DB – GO 97 1 D @ Dorpshuis de Horst Horssen
dec 16 @ 19:30 – 21:30
jan
5
di
Volo HH – GO’97 H REC @ Gymzaal PWA School Echteld
jan 5 @ 21:00 – 22:00
jan
8
vr
GO 97 1 DB – Isala 77 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
jan 8 @ 20:00 – 21:00
jan
15
vr
AVV Keistad DS 6 – Go’97 DS 2
jan 15 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2N LF, Datum: vrijdag 15 januari, 19:30

Go’97 HS 1 – Tovo HS 4
jan 15 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AK, Datum: vrijdag 15 januari, 19:45

GO 97 1 DB – Hurry Up D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
jan 15 @ 20:00 – 21:00
jan
16
za
VIVES DS 4 – Go’97 DS 1
jan 16 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000D1H LF, Datum: zaterdag 16 januari, 14:30

jan
21
do
Smash HH – GO’97 H REC @ Sportzaal de Copper Hei en Boeicop
jan 21 @ 21:15 – 22:15
Switch HS 4 – Go’97 HS 1
jan 21 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2N HA-2, Datum: donderdag 21 januari, 21:30

jan
22
vr
Bevoc DS 4 – Go’97 DS 3
jan 22 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D4L LK, Datum: vrijdag 22 januari, 19:30

Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 6
jan 22 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FE, Datum: vrijdag 22 januari, 19:45

Go’97 DS 2 – Cito DS 1
jan 22 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FE, Datum: vrijdag 22 januari, 19:45

jan
28
do
Touche 1 DB – GO 97 1 D @ MFA d'n Hoender Dreumel
jan 28 @ 20:00 – 21:00
jan
29
vr
Go’97 DS 3 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 3
jan 29 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KJ, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45

Go’97 HS 1 – Servia HS 3
jan 29 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AI, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45

jan
30
za
VV Utrecht DS 11 – Go’97 DS 2
jan 30 @ 17:00 – 19:00

Wedstrijd: 3000D2N DF, Datum: zaterdag 30 januari, 17:00

VV Utrecht DS 8 – Go’97 DS 1
jan 30 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000D1H DF, Datum: zaterdag 30 januari, 19:00

feb
4
do
Switch HS 4 – Go’97 HS 1
feb 4 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2N HA, Datum: donderdag 4 februari, 19:30

feb
5
vr
Go’97 DS 1 – VC Houten DS 1
feb 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FC, Datum: vrijdag 5 februari, 19:45

Go’97 DS 2 – USV Protos DS 6
feb 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FC, Datum: vrijdag 5 februari, 19:45

GO 97 1 DB – Flamingos 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
feb 5 @ 20:00 – 21:00
feb
6
za
Kromme Rijn DS 1 – Go’97 DS 3
feb 6 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D4L IK, Datum: zaterdag 6 februari, 13:00

feb
12
vr
Go’97 DS 3 – De Valk DS 1
feb 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KH, Datum: vrijdag 12 februari, 19:45

GO’97 H REC – Neder Betuwe H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
feb 12 @ 20:00 – 21:00
Boni DS 1 – Go’97 DS 2
feb 12 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2N BF, Datum: vrijdag 12 februari, 21:30

feb
13
za
De Hollandse Pot – USV Protos DS 4 – Go’97 DS 1
feb 13 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D1H BF, Datum: zaterdag 13 februari, 15:00

feb
26
vr
Tovo HS 4 – Go’97 HS 1
feb 26 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2N KA, Datum: vrijdag 26 februari, 19:30

feb
27
za
Limes DS 3 – Go’97 DS 2
feb 27 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2N GF, Datum: zaterdag 27 februari, 14:00

mrt
5
vr
Go’97 DS 1 – Bourgondië DS 1
mrt 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FA, Datum: vrijdag 5 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – Werkhoven DS 1
mrt 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FA, Datum: vrijdag 5 maart, 19:45

VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 5 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2N FA, Datum: vrijdag 5 maart, 20:00

mrt
6
za
VOC-Maarssen DS 4 – Go’97 DS 3
mrt 6 @ 12:30 – 14:15

Wedstrijd: 3000D4L GK, Datum: zaterdag 6 maart, 12:30

mrt
12
vr
Tovo DS 2 – Go’97 DS 1
mrt 12 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1H KF, Datum: vrijdag 12 maart, 19:30

Go’97 DS 3 – VIVES DS 7
mrt 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KF, Datum: vrijdag 12 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 5
mrt 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AE, Datum: vrijdag 12 maart, 19:45

GO 97 1 DB – Blok 69 3 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
mrt 12 @ 20:00 – 21:00
mrt
13
za
Taurus DS 4 – Go’97 DS 2
mrt 13 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000D2N KF, Datum: zaterdag 13 maart, 12:30

mrt
19
vr
Go’97 DS 1 – Enervo DS 1
mrt 19 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FJ, Datum: vrijdag 19 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 1
mrt 19 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FJ, Datum: vrijdag 19 maart, 19:45

Boni HS 1 – Go’97 HS 1
mrt 19 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2N DA, Datum: vrijdag 19 maart, 21:30

mrt
20
za
VV Utrecht DS 14 – Go’97 DS 3
mrt 20 @ 14:45 – 16:45

Vervallen wedstrijd: 3000D4L EK, Datum: zaterdag 20 maart, 14:45

mrt
26
vr
Go’97 DS 3 – VC Houten DS 3
mrt 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KD, Datum: vrijdag 26 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 2
mrt 26 @ 19:45 – 21:45

Vervallen wedstrijd: 3000H2N AC, Datum: vrijdag 26 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 5
mrt 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AE-2, Datum: vrijdag 26 maart, 19:45

GO’97 H REC – Waalkanters 1 H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
mrt 26 @ 20:00 – 21:00
mrt
27
za
Servia DS 1 – Go’97 DS 2
mrt 27 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000D2N IF, Datum: zaterdag 27 maart, 12:00

Irene DS 3 – Go’97 DS 1
mrt 27 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D1H IF, Datum: zaterdag 27 maart, 14:00

apr
2
vr
GO 97 1 DB – Weekenders 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
apr 2 @ 20:00 – 21:00
apr
5
ma
Shot HH – GO’97 H REC @ Sporthal Interweij Culemborg
apr 5 @ 21:15 – 22:15
apr
9
vr
UVV/Sphynx DS 3 – Go’97 DS 3
apr 9 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D4L BK, Datum: vrijdag 9 april, 19:30

Go’97 DS 1 – Volleer DS 1
apr 9 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FH, Datum: vrijdag 9 april, 19:45

Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 1
apr 9 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FH, Datum: vrijdag 9 april, 19:45

UVV/Sphynx HS 1 – Go’97 HS 1
apr 9 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2N BA, Datum: vrijdag 9 april, 21:30

apr
16
vr
Majella DS 2 – Go’97 DS 1
apr 16 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1H GF, Datum: vrijdag 16 april, 19:30

Go’97 DS 2 – Limes DS 3
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FG, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

Go’97 DS 3 – UVV/Sphynx DS 3
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KB, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

Go’97 HS 1 – VCV HS 4
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AL, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

GO 97 1 DB – Atalante 3 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
apr 16 @ 20:00 – 21:00
apr
21
wo
Isala 77 1 DB – GO 97 1 D @ MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen
apr 21 @ 19:30 – 20:30
apr
23
vr
GO’97 H REC – Volo H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
apr 23 @ 20:00 – 21:00
mei
14
vr
GO’97 H REC – Smash H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
mei 14 @ 20:00 – 21:00