Speelschema

dec
12
za
VOC-Maarssen DS 1 – Go’97 DS 2
dec 12 @ 16:30 – 18:30

Vervallen wedstrijd: 3000D2N HF, Datum: zaterdag 12 december, 16:30

dec
15
di
Bourgondië HS 2 – Go’97 HS 1
dec 15 @ 20:45 – 22:45

Vervallen wedstrijd: 3000H2N CA, Datum: dinsdag 15 december, 20:45

dec
16
wo
Atalante 3 DB – GO 97 1 D @ Dorpshuis de Horst Horssen
dec 16 @ 19:30 – 21:30
jan
5
di
Volo HH – GO’97 H REC @ Gymzaal PWA School Echteld
jan 5 @ 21:00 – 22:00
jan
8
vr
GO 97 1 DB – Isala 77 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
jan 8 @ 20:00 – 21:00
jan
9
za
VV Utrecht DS 14 – Go’97 DS 3
jan 9 @ 00:00 – 02:00

Vervallen wedstrijd: 3000D4L EK, Datum: zaterdag 9 januari, 0:00

jan
15
vr
AVV Keistad DS 6 – Go’97 DS 2
jan 15 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2N LF, Datum: vrijdag 15 januari, 19:30

Go’97 HS 1 – Tovo HS 4
jan 15 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AK, Datum: vrijdag 15 januari, 19:45

GO 97 1 DB – Hurry Up D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
jan 15 @ 20:00 – 21:00
jan
16
za
VIVES DS 4 – Go’97 DS 1
jan 16 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000D1H LF, Datum: zaterdag 16 januari, 14:30

jan
21
do
Smash HH – GO’97 H REC @ Sportzaal de Copper Hei en Boeicop
jan 21 @ 21:15 – 22:15
Switch HS 4 – Go’97 HS 1
jan 21 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2N HA-2, Datum: donderdag 21 januari, 21:30

jan
22
vr
Bevoc DS 4 – Go’97 DS 3
jan 22 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D4L LK, Datum: vrijdag 22 januari, 19:30

Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 6
jan 22 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FE, Datum: vrijdag 22 januari, 19:45

Go’97 DS 2 – Cito DS 1
jan 22 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FE, Datum: vrijdag 22 januari, 19:45

jan
28
do
Touche 1 DB – GO 97 1 D @ MFA d'n Hoender Dreumel
jan 28 @ 20:00 – 21:00
jan
29
vr
Go’97 DS 3 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 3
jan 29 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KJ, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45

Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 2
jan 29 @ 19:45 – 21:45

Vervallen wedstrijd: 3000H2N AC, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45

Go’97 HS 1 – Servia HS 3
jan 29 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AI, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45

jan
30
za
VV Utrecht DS 11 – Go’97 DS 2
jan 30 @ 17:00 – 19:00

Wedstrijd: 3000D2N DF, Datum: zaterdag 30 januari, 17:00

VV Utrecht DS 8 – Go’97 DS 1
jan 30 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000D1H DF, Datum: zaterdag 30 januari, 19:00

feb
5
vr
GO 97 1 DB – Flamingos 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
feb 5 @ 20:00 – 21:00
feb
12
vr
Go’97 DS 3 – De Valk DS 1
feb 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KH, Datum: vrijdag 12 februari, 19:45

GO’97 H REC – Neder Betuwe H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
feb 12 @ 20:00 – 21:00
Boni DS 1 – Go’97 DS 2
feb 12 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2N BF, Datum: vrijdag 12 februari, 21:30

feb
13
za
Taurus N5 2 – Go’97 N5 1
feb 13 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52B1EA, Datum: zaterdag 13 februari, 9:00

Taurus N5 4 – Go’97 N5 2
feb 13 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52C1FA, Datum: zaterdag 13 februari, 9:00

VV Utrecht MB 2 – Go’97 MB 1
feb 13 @ 09:00 – 10:45

Wedstrijd: 3000MB1F1 EB, Datum: zaterdag 13 februari, 9:00

Taurus JC 2 – Go’97 JC 1
feb 13 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 CF, Datum: zaterdag 13 februari, 10:30

Taurus MB 5 – Go’97 MB 2
feb 13 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000MB2I1 DA, Datum: zaterdag 13 februari, 10:30

De Hollandse Pot – USV Protos DS 4 – Go’97 DS 1
feb 13 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D1H BF, Datum: zaterdag 13 februari, 15:00

feb
20
za
Shot MB 1 – Go’97 MB 2
feb 20 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2I1 CA, Datum: zaterdag 20 februari, 10:00

UVV/Sphynx N6 1 – Go’97 N6 1
feb 20 @ 10:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC61A1DA, Datum: zaterdag 20 februari, 10:30

Univé-LVV N5 1 – Go’97 N5 2
feb 20 @ 11:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000CC52C1GA, Datum: zaterdag 20 februari, 11:30

feb
26
vr
Tovo HS 4 – Go’97 HS 1
feb 26 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2N KA, Datum: vrijdag 26 februari, 19:30

feb
27
za
Limes N5 5 – Go’97 N5 1
feb 27 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52B1CA, Datum: zaterdag 27 februari, 9:00

VCV JC 2 – Go’97 JC 1
feb 27 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 DF, Datum: zaterdag 27 februari, 11:00

Limes DS 3 – Go’97 DS 2
feb 27 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2N GF, Datum: zaterdag 27 februari, 14:00

mrt
5
vr
VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 5 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2N FA, Datum: vrijdag 5 maart, 19:30

Go’97 DS 1 – Bourgondië DS 1
mrt 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FA, Datum: vrijdag 5 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – Werkhoven DS 1
mrt 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FA, Datum: vrijdag 5 maart, 19:45

mrt
6
za
Go’97 JC 1 – Limes JC 3
mrt 6 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FB, Datum: zaterdag 6 maart, 10:00

Go’97 MB 2 – UVV/Sphynx MB 1
mrt 6 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2I1 AE, Datum: zaterdag 6 maart, 10:00

Go’97 N5 1 – Taurus N5 2
mrt 6 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52B1AE, Datum: zaterdag 6 maart, 10:00

Go’97 N5 2 – UVV/Sphynx N5 2
mrt 6 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52C1AD, Datum: zaterdag 6 maart, 10:00

Go’97 N6 1 – VCV N6 1
mrt 6 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC61A1AE, Datum: zaterdag 6 maart, 11:00

Go’97 MB 1 – Taurus MB 3
mrt 6 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB1F1 BC, Datum: zaterdag 6 maart, 11:30

VOC-Maarssen DS 4 – Go’97 DS 3
mrt 6 @ 12:30 – 14:15

Wedstrijd: 3000D4L GK, Datum: zaterdag 6 maart, 12:30

mrt
12
vr
Tovo DS 2 – Go’97 DS 1
mrt 12 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1H KF, Datum: vrijdag 12 maart, 19:30

Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 1
mrt 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FH, Datum: vrijdag 12 maart, 19:45

Go’97 DS 3 – VIVES DS 7
mrt 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KF, Datum: vrijdag 12 maart, 19:45

GO 97 1 DB – Blok 69 3 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
mrt 12 @ 20:00 – 21:00
mrt
13
za
Taurus N5 5 – Go’97 N5 1
mrt 13 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52B1FA, Datum: zaterdag 13 maart, 9:00

Taurus DS 4 – Go’97 DS 2
mrt 13 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000D2N KF, Datum: zaterdag 13 maart, 12:30

NVC JC 1 – Go’97 JC 1
mrt 13 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000JC2D1 AF, Datum: zaterdag 13 maart, 13:00

SVB MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 13 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000MB1F1 DB, Datum: zaterdag 13 maart, 16:00

mrt
19
vr
Go’97 DS 1 – Enervo DS 1
mrt 19 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FJ, Datum: vrijdag 19 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 1
mrt 19 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FJ, Datum: vrijdag 19 maart, 19:45

Boni HS 1 – Go’97 HS 1
mrt 19 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2N DA, Datum: vrijdag 19 maart, 21:30

mrt
20
za
Go’97 JC 1 – Volleer – Enervo JC 1
mrt 20 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FE, Datum: zaterdag 20 maart, 10:00

Go’97 MB 2 – Taurus MB 5
mrt 20 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2I1 AD, Datum: zaterdag 20 maart, 10:00

Go’97 N5 1 – Servia N5 1
mrt 20 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52B1AD, Datum: zaterdag 20 maart, 10:00

Go’97 N5 2 – SVB N5 1
mrt 20 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52C1AE, Datum: zaterdag 20 maart, 10:00

Go’97 N6 1 – UVV/Sphynx N6 1
mrt 20 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC61A1AD, Datum: zaterdag 20 maart, 11:00

Go’97 MB 1 – Univé-LVV MB 1
mrt 20 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB1F1 BG, Datum: zaterdag 20 maart, 11:30

mrt
26
vr
Go’97 DS 3 – VC Houten DS 3
mrt 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KD, Datum: vrijdag 26 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 5
mrt 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AE-2, Datum: vrijdag 26 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 5
mrt 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AE, Datum: vrijdag 26 maart, 19:45

GO’97 H REC – Waalkanters 1 H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
mrt 26 @ 20:00 – 21:00
mrt
27
za
Servia DS 1 – Go’97 DS 2
mrt 27 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000D2N IF, Datum: zaterdag 27 maart, 12:00

Irene DS 3 – Go’97 DS 1
mrt 27 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D1H IF, Datum: zaterdag 27 maart, 14:00

apr
2
vr
GO 97 1 DB – Weekenders 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
apr 2 @ 20:00 – 21:00
apr
3
za
UVV/Sphynx N5 2 – Go’97 N5 2
apr 3 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52C1DA, Datum: zaterdag 3 april, 9:00

UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 2
apr 3 @ 12:15 – 13:45

Wedstrijd: 3000MB2I1 EA-2, Datum: zaterdag 3 april, 12:15

apr
5
ma
Shot HH – GO’97 H REC @ Sporthal Interweij Culemborg
apr 5 @ 21:15 – 22:15
apr
9
vr
UVV/Sphynx DS 3 – Go’97 DS 3
apr 9 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D4L BK, Datum: vrijdag 9 april, 19:30

Go’97 DS 1 – Volleer DS 1
apr 9 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FH, Datum: vrijdag 9 april, 19:45

Go’97 DS 2 – USV Protos DS 6
apr 9 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FC, Datum: vrijdag 9 april, 19:45

UVV/Sphynx HS 1 – Go’97 HS 1
apr 9 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2N BA, Datum: vrijdag 9 april, 21:30

apr
10
za
Go’97 JC 1 – Taurus JC 2
apr 10 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FC, Datum: zaterdag 10 april, 10:00

Go’97 MB 2 – Limes MB 3
apr 10 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2I1 AB-2, Datum: zaterdag 10 april, 10:00

Go’97 N5 1 – Taurus N5 5
apr 10 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52B1AF, Datum: zaterdag 10 april, 10:00

Go’97 N5 2 – Limes N5 4
apr 10 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52C1AC, Datum: zaterdag 10 april, 10:00

Go’97 N6 1 – VIVES N6 1
apr 10 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC61A1AF, Datum: zaterdag 10 april, 11:00

Go’97 MB 1 – VV Utrecht MB 2
apr 10 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB1F1 BE, Datum: zaterdag 10 april, 11:30

apr
15
do
Switch HS 4 – Go’97 HS 1
apr 15 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2N HA, Datum: donderdag 15 april, 19:30

apr
16
vr
Majella DS 2 – Go’97 DS 1
apr 16 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1H GF, Datum: vrijdag 16 april, 19:30

Go’97 DS 1 – VC Houten DS 1
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D1H FC, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

Go’97 DS 2 – Limes DS 3
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N FG, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

Go’97 DS 3 – UVV/Sphynx DS 3
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D4L KB, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

Go’97 HS 1 – VCV HS 4
apr 16 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2N AL, Datum: vrijdag 16 april, 19:45

GO 97 1 DB – Atalante 3 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
apr 16 @ 20:00 – 21:00
apr
17
za
Servia N5 1 – Go’97 N5 1
apr 17 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52B1DA, Datum: zaterdag 17 april, 9:00

Taurus N6 1 – Go’97 N6 1
apr 17 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC61A1CA, Datum: zaterdag 17 april, 9:00

Kromme Rijn DS 1 – Go’97 DS 3
apr 17 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D4L IK, Datum: zaterdag 17 april, 13:00

apr
21
wo
Isala 77 1 DB – GO 97 1 D @ MFA De Rosmolen Beneden-Leeuwen
apr 21 @ 19:30 – 20:30
apr
23
vr
GO’97 H REC – Volo H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
apr 23 @ 20:00 – 21:00
mei
14
vr
GO’97 H REC – Smash H @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
mei 14 @ 20:00 – 21:00