Speelschema

sep
17
vr
Go’97 DS 1 – USV Protos DS 7
sep 17 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FG, Datum: vrijdag 17 september, 19:45

Tovo DS 4 – Go’97 DS 2
sep 17 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2N LA, Datum: vrijdag 17 september, 21:30

Tovo HS 3 – Go’97 HS 1
sep 17 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L LA, Datum: vrijdag 17 september, 21:30

sep
18
za
Servia JC 1 – Go’97 JC 1
sep 18 @ 09:15 – 11:15

Wedstrijd: 3000JC2D1 DA, Datum: zaterdag 18 september, 9:15

Go’97 MA 1 – Servia MA 1
sep 18 @ 10:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 AB, Datum: zaterdag 18 september, 10:00

Go’97 N5 1 – VIVES N5 1
sep 18 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AB, Datum: zaterdag 18 september, 10:00

Go’97 N6 1 – Irene N6 1
sep 18 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1AB, Datum: zaterdag 18 september, 10:00

Bourgondië MC 1 – Go’97 MC 1
sep 18 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 FD, Datum: zaterdag 18 september, 12:30

Limes MB 3 – Go’97 MB 1
sep 18 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000MB2K1 BA, Datum: zaterdag 18 september, 14:00

sep
24
vr
Go’97 DS 2 – SVB DS 1
sep 24 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GE, Datum: vrijdag 24 september, 19:45

sep
25
za
Go’97 JC 1 – Limes JC 1
sep 25 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 AB, Datum: zaterdag 25 september, 10:00

Go’97 MB 1 – Limes MB 3
sep 25 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2K1 AB, Datum: zaterdag 25 september, 10:00

Go’97 N6 1 – Taurus N6 3
sep 25 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1AE, Datum: zaterdag 25 september, 10:00

Go’97 MA 1 – VCV MA 2
sep 25 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 AD, Datum: zaterdag 25 september, 12:00

Go’97 MC 1 – Bourgondië MC 1
sep 25 @ 12:00 – 13:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DF, Datum: zaterdag 25 september, 12:00

okt
1
vr
Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 1
okt 1 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AJ, Datum: vrijdag 1 oktober, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 6
okt 1 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AJ, Datum: vrijdag 1 oktober, 19:45

Werkhoven DS 1 – Go’97 DS 1
okt 1 @ 20:00 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O EF, Datum: vrijdag 1 oktober, 20:00

okt
2
za
VV Utrecht N5 2 – Go’97 N5 1
okt 2 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC51B1CA-2, Datum: zaterdag 2 oktober, 10:00

Shot MB 2 – Go’97 MB 1
okt 2 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2K1 CA, Datum: zaterdag 2 oktober, 11:00

Shot MC 1 – Go’97 MC 1
okt 2 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000MC2E1 CD, Datum: zaterdag 2 oktober, 13:00

VOC-Maarssen JC 1 – Go’97 JC 1
okt 2 @ 13:00 – 14:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FA, Datum: zaterdag 2 oktober, 13:00

Univé-LVV DS 1 – Go’97 DS 2
okt 2 @ 17:30 – 19:30

Wedstrijd: 3000D3S DG, Datum: zaterdag 2 oktober, 17:30

okt
8
vr
Go’97 DS 1 – Enervo DS 2
okt 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FD, Datum: vrijdag 8 oktober, 19:45

Go’97 DS 2 – NVC DS 2
okt 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GC, Datum: vrijdag 8 oktober, 19:45

okt
9
za
UVV/Sphynx N6 1 – Go’97 N6 1
okt 9 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1GA, Datum: zaterdag 9 oktober, 9:00

Go’97 JC 1 – Servia JC 1
okt 9 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 AD, Datum: zaterdag 9 oktober, 10:00

VV Utrecht DS 11 – Go’97 DS 2
okt 9 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2N IA, Datum: zaterdag 9 oktober, 11:00

Go’97 MC 1 – Bourgondië MC 1
okt 9 @ 12:00 – 13:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DF-2, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00

Go’97 MC 1 – Shot MC 1
okt 9 @ 12:00 – 13:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DC, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00

VV Utrecht N5 4 – Go’97 N5 1
okt 9 @ 12:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000CC51B1DA, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:00

VCV MA 2 – Go’97 MA 1
okt 9 @ 12:30 – 14:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 DA, Datum: zaterdag 9 oktober, 12:30

VIVES HS 4 – Go’97 HS 1
okt 9 @ 18:30 – 20:30

Wedstrijd: 3000H2L IA, Datum: zaterdag 9 oktober, 18:30

okt
11
ma
Go’97 DS 1 – Taurus DS 3
okt 11 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000BD1B 56, Datum: maandag 11 oktober, 20:00

okt
13
wo
Go’97 MB 1 – VSTS MB 1
okt 13 @ 19:30 – 19:30

Wedstrijd: 3000BM1B 51, Datum: woensdag 13 oktober, 19:30

okt
15
vr
Limes DS 7 – Go’97 DS 2
okt 15 @ 19:15 – 21:15

Wedstrijd: 3000D3S BG, Datum: vrijdag 15 oktober, 19:15

Go’97 DS 2 – VTC Woerden DS 4
okt 15 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AH, Datum: vrijdag 15 oktober, 19:45

Go’97 HS 1 – UVV/Sphynx HS 1
okt 15 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AH, Datum: vrijdag 15 oktober, 19:45

okt
16
za
Servia DS 2 – Go’97 DS 1
okt 16 @ 11:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000D2O CF, Datum: zaterdag 16 oktober, 11:30

Limes JC 1 – Go’97 JC 1
okt 16 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000JC2D1 BA, Datum: zaterdag 16 oktober, 12:00

Taurus MC 4 – Go’97 MC 1
okt 16 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 BD, Datum: zaterdag 16 oktober, 12:30

VV Utrecht MA 3 – Go’97 MA 1
okt 16 @ 14:00 – 15:45

Wedstrijd: 3000MA1F1 FA, Datum: zaterdag 16 oktober, 14:00

okt
18
ma
NOVO HS 2 – Go’97 HS 1
okt 18 @ 20:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000BH1B 48, Datum: maandag 18 oktober, 20:00

okt
20
wo
Go’97 DS 2 – Salvo ’67 DS 3
okt 20 @ 21:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000BD1C 44, Datum: woensdag 20 oktober, 21:00

okt
21
do
Shot HS 3 – Go’97 HS 1
okt 21 @ 21:15 – 23:15

Wedstrijd: 3000H2L KA, Datum: donderdag 21 oktober, 21:15

okt
22
vr
Go’97 DS 2 – Bevoc DS 2
okt 22 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GL, Datum: vrijdag 22 oktober, 19:45

okt
23
za
Go’97 N5 1 – VV Utrecht N5 2
okt 23 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AC, Datum: zaterdag 23 oktober, 10:00

Go’97 N6 1 – UVV/Sphynx N6 2
okt 23 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1AF, Datum: zaterdag 23 oktober, 10:00

Go’97 MC 1 – VIVES MC 1
okt 23 @ 12:00 – 13:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DE, Datum: zaterdag 23 oktober, 12:00

okt
27
wo
Go’97 MA 1 – Taurus MA 2
okt 27 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 AC, Datum: woensdag 27 oktober, 19:00

okt
29
vr
Go’97 DS 2 – Majella DS 5
okt 29 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GA, Datum: vrijdag 29 oktober, 19:45

okt
30
za
Go’97 MB 1 – Shot MB 2
okt 30 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2K1 AC, Datum: zaterdag 30 oktober, 10:00

Go’97 N5 1 – Limes N5 1
okt 30 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AE, Datum: zaterdag 30 oktober, 10:00

Go’97 N6 1 – Kromme Rijn N6 1
okt 30 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1AC, Datum: zaterdag 30 oktober, 10:00

Taurus JC 2 – Go’97 JC 1
okt 30 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 EA, Datum: zaterdag 30 oktober, 10:30

VIVES MA 1 – Go’97 MA 1
okt 30 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000MA1F1 EA, Datum: zaterdag 30 oktober, 10:30

VCV MC 1 – Go’97 MC 1
okt 30 @ 12:30 – 14:00

Wedstrijd: 3000MC2E1 AD, Datum: zaterdag 30 oktober, 12:30

USV Protos DS 8 – Go’97 DS 2
okt 30 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D2N GA, Datum: zaterdag 30 oktober, 13:00

VTC Woerden HS 4 – Go’97 HS 1
okt 30 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000H2L GA, Datum: zaterdag 30 oktober, 15:00

nov
5
vr
Go’97 DS 2 – Boni DS 3
nov 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AF, Datum: vrijdag 5 november, 19:45

Go’97 HS 1 – Bevoc HS 1
nov 5 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AF, Datum: vrijdag 5 november, 19:45

VC Houten DS 2 – Go’97 DS 2
nov 5 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D3S KG, Datum: vrijdag 5 november, 21:30

nov
6
za
Limes N5 1 – Go’97 N5 1
nov 6 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51B1EA, Datum: zaterdag 6 november, 9:00

VIVES MC 1 – Go’97 MC 1
nov 6 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 ED, Datum: zaterdag 6 november, 9:00

Servia MA 1 – Go’97 MA 1
nov 6 @ 09:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000MA1F1 BA, Datum: zaterdag 6 november, 9:30

Go’97 MB 1 – UVV/Sphynx MB 1
nov 6 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2K1 AE, Datum: zaterdag 6 november, 10:00

Go’97 N6 1 – Musketiers N6 1
nov 6 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1AD, Datum: zaterdag 6 november, 10:00

nov
12
vr
Go’97 DS 1 – Limes DS 5
nov 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FB, Datum: vrijdag 12 november, 19:45

Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 3
nov 12 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GJ, Datum: vrijdag 12 november, 19:45

nov
13
za
Go’97 JC 1 – VOC-Maarssen JC 1
nov 13 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 AF, Datum: zaterdag 13 november, 10:00

Go’97 MA 1 – VIVES MA 1
nov 13 @ 10:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 AE, Datum: zaterdag 13 november, 10:00

Go’97 N5 1 – VIVES N5 1
nov 13 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AB-2, Datum: zaterdag 13 november, 10:00

Musketiers N6 1 – Go’97 N6 1
nov 13 @ 12:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000CC62A1DA, Datum: zaterdag 13 november, 12:00

VOC-Maarssen MB 1 – Go’97 MB 1
nov 13 @ 12:30 – 14:00

Wedstrijd: 3000MB2K1 DA, Datum: zaterdag 13 november, 12:30

Taurus DS 5 – Go’97 DS 2
nov 13 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D2N EA, Datum: zaterdag 13 november, 13:00

Bourgondië HS 1 – Go’97 HS 1
nov 13 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000H2L EA, Datum: zaterdag 13 november, 16:30

nov
17
wo
Go’97 JC 1 – NVC JC 1
nov 17 @ 19:00 – 20:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 AC, Datum: woensdag 17 november, 19:00

nov
19
vr
Go’97 DS 2 – Enervo DS 1
nov 19 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AD, Datum: vrijdag 19 november, 19:45

Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2
nov 19 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AD, Datum: vrijdag 19 november, 19:45

nov
20
za
VV Utrecht N5 2 – Go’97 N5 1
nov 20 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51B1CA, Datum: zaterdag 20 november, 9:00

Irene N6 1 – Go’97 N6 1
nov 20 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1BA, Datum: zaterdag 20 november, 9:30

UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 1
nov 20 @ 10:30 – 12:00

Wedstrijd: 3000MB2K1 EA, Datum: zaterdag 20 november, 10:30

Kromme Rijn N6 1 – Go’97 N6 1
nov 20 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC62A1CA, Datum: zaterdag 20 november, 11:00

Shot MC 1 – Go’97 MC 1
nov 20 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 CD-2, Datum: zaterdag 20 november, 11:00

Taurus MA 2 – Go’97 MA 1
nov 20 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MA1F1 CA, Datum: zaterdag 20 november, 12:30

NVC JC 1 – Go’97 JC 1
nov 20 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000JC2D1 CA, Datum: zaterdag 20 november, 13:00

VIVES DS 5 – Go’97 DS 2
nov 20 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000D3S IG, Datum: zaterdag 20 november, 14:30

VV Utrecht DS 10 – Go’97 DS 1
nov 20 @ 18:30 – 20:30

Wedstrijd: 3000D2O JF, Datum: zaterdag 20 november, 18:30

nov
22
ma
Go’97 MA 1 – VTC Woerden MA 1
nov 22 @ 20:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000BM2A 26, Datum: maandag 22 november, 20:00

nov
26
vr
Go’97 DS 1 – Switch DS 5
nov 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FI, Datum: vrijdag 26 november, 19:45

Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 3
nov 26 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GH, Datum: vrijdag 26 november, 19:45

nov
27
za
Limes N5 1 – Go’97 N5 1
nov 27 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51B1EA-2, Datum: zaterdag 27 november, 9:00

Go’97 MC 1 – Taurus MC 4
nov 27 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DB, Datum: zaterdag 27 november, 10:00

Go’97 N6 1 – UVV/Sphynx N6 1
nov 27 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC62A1AG, Datum: zaterdag 27 november, 10:00

Servia DS 1 – Go’97 DS 2
nov 27 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000D2N CA, Datum: zaterdag 27 november, 12:00

Servia HS 3 – Go’97 HS 1
nov 27 @ 13:30 – 15:30

Wedstrijd: 3000H2L CA, Datum: zaterdag 27 november, 13:30

nov
29
ma
Go’97 MC 1 – Prima Donna Kaas Huizen MB 1
nov 29 @ 19:30 – 19:30

Vervallen wedstrijd: 3000BM2B 19, Datum: maandag 29 november, 19:30

nov
30
di
VOC-Maarssen DS 2 – Go’97 DS 2
nov 30 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000BD2C 21, Datum: dinsdag 30 november, 20:30

dec
3
vr
Go’97 DS 2 – Boni DS 6
dec 3 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GF, Datum: vrijdag 3 december, 19:45

dec
4
za
Go’97 JC 1 – Taurus JC 2
dec 4 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 AE, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 MC 1 – VCV MC 1
dec 4 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DA, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 N5 1 – VV Utrecht N5 4
dec 4 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AD, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Taurus N6 3 – Go’97 N6 1
dec 4 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1EA, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 MA 1 – VV Utrecht MA 3
dec 4 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 AF, Datum: zaterdag 4 december, 12:00

Go’97 MB 1 – Limes MB 3
dec 4 @ 12:00 – 13:30

Wedstrijd: 3000MB2K1 AB-2, Datum: zaterdag 4 december, 12:00

dec
10
vr
Go’97 DS 2 – Limes DS 6
dec 10 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AB, Datum: vrijdag 10 december, 19:45

Go’97 HS 1 – OKV HS 1
dec 10 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AB, Datum: vrijdag 10 december, 19:45

dec
11
za
UVV/Sphynx N6 2 – Go’97 N6 1
dec 11 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1FA, Datum: zaterdag 11 december, 9:00

VIVES N5 1 – Go’97 N5 1
dec 11 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51B1BA, Datum: zaterdag 11 december, 9:00

UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 1
dec 11 @ 12:15 – 13:45

Wedstrijd: 3000MB2K1 EA-2, Datum: zaterdag 11 december, 12:15

dec
16
do
OKV HS 1 – Go’97 HS 1
dec 16 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L BA, Datum: donderdag 16 december, 21:00

dec
17
vr
Boni DS 6 – Go’97 DS 2
dec 17 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D3S FG, Datum: vrijdag 17 december, 21:30

jan
14
vr
Go’97 HS 1 – Shot HS 3
jan 14 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AK, Datum: vrijdag 14 januari, 19:45

jan
15
za
SVB DS 1 – Go’97 DS 2
jan 15 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D3S EG, Datum: zaterdag 15 januari, 16:00

jan
21
vr
Go’97 DS 1 – Werkhoven DS 1
jan 21 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FE, Datum: vrijdag 21 januari, 19:45

Go’97 DS 2 – Univé-LVV DS 1
jan 21 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GD, Datum: vrijdag 21 januari, 19:45

jan
22
za
VIVES HS 6 – Go’97 HS 1
jan 22 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000H2L JA, Datum: zaterdag 22 januari, 14:30

VOC-Maarssen DS 1 – Go’97 DS 2
jan 22 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D2N JA, Datum: zaterdag 22 januari, 16:00

jan
28
vr
Majella DS 4 – Go’97 DS 1
jan 28 @ 19:30 – 21:00

Wedstrijd: 3000D2O AF, Datum: vrijdag 28 januari, 19:30

Go’97 DS 2 – VV Utrecht DS 11
jan 28 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AI, Datum: vrijdag 28 januari, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 4
jan 28 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AI, Datum: vrijdag 28 januari, 19:45

jan
29
za
NVC DS 2 – Go’97 DS 2
jan 29 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3S CG, Datum: zaterdag 29 januari, 13:00

feb
2
wo
Go’97 DS 2 – Limes DS 7
feb 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3S GB, Datum: woensdag 2 februari, 20:00

feb
4
vr
Go’97 DS 1 – Servia DS 2
feb 4 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FC, Datum: vrijdag 4 februari, 19:45

UVV/Sphynx HS 1 – Go’97 HS 1
feb 4 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L HA, Datum: vrijdag 4 februari, 21:30

feb
5
za
VTC Woerden DS 4 – Go’97 DS 2
feb 5 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D2N HA, Datum: zaterdag 5 februari, 13:00

feb
11
vr
Majella DS 5 – Go’97 DS 2
feb 11 @ 19:30 – 21:00

Wedstrijd: 3000D3S AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:30

Go’97 DS 2 – USV Protos DS 8
feb 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:45

Go’97 HS 1 – VTC Woerden HS 4
feb 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:45

feb
12
za
Limes DS 5 – Go’97 DS 1
feb 12 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2O BF, Datum: zaterdag 12 februari, 14:00

feb
18
vr
Bevoc HS 1 – Go’97 HS 1
feb 18 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2L FA, Datum: vrijdag 18 februari, 19:30

Boni DS 3 – Go’97 DS 2
feb 18 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2N FA, Datum: vrijdag 18 februari, 19:30

Go’97 DS 2 – VC Houten DS 2
feb 18 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GK, Datum: vrijdag 18 februari, 19:45

feb
25
vr
Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 10
feb 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FJ, Datum: vrijdag 25 februari, 19:45

mrt
4
vr
UVV/Sphynx DS 2 – Go’97 DS 1
mrt 4 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2O HF, Datum: vrijdag 4 maart, 21:30

mrt
11
vr
Go’97 DS 1 – Majella DS 4
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FA, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – Taurus DS 5
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AE, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 1
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AE, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

VOC-Maarssen DS 3 – Go’97 DS 2
mrt 11 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3S JG, Datum: vrijdag 11 maart, 21:15

mrt
18
vr
Go’97 DS 2 – VIVES DS 5
mrt 18 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GI, Datum: vrijdag 18 maart, 19:45

VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 18 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L DA, Datum: vrijdag 18 maart, 21:15

mrt
19
za
Enervo DS 1 – Go’97 DS 2
mrt 19 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2N DA, Datum: zaterdag 19 maart, 15:30

mrt
24
do
Switch DS 5 – Go’97 DS 1
mrt 24 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O IF, Datum: donderdag 24 maart, 19:30

mrt
25
vr
UVV/Sphynx DS 3 – Go’97 DS 2
mrt 25 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D3S HG, Datum: vrijdag 25 maart, 19:30

Go’97 DS 2 – Servia DS 1
mrt 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AC, Datum: vrijdag 25 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Servia HS 3
mrt 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AC, Datum: vrijdag 25 maart, 19:45

mrt
31
do
Bevoc DS 2 – Go’97 DS 2
mrt 31 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3S LG, Datum: donderdag 31 maart, 21:00

apr
1
vr
Go’97 DS 1 – UVV/Sphynx DS 2
apr 1 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FH, Datum: vrijdag 1 april, 19:45

apr
2
za
Limes DS 6 – Go’97 DS 2
apr 2 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2N BA, Datum: zaterdag 2 april, 14:00

apr
8
vr
Go’97 DS 2 – Tovo DS 4
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AL, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

Go’97 HS 1 – Tovo HS 3
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AL, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

apr
9
za
USV Protos DS 7 – Go’97 DS 1
apr 9 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D2O GF, Datum: zaterdag 9 april, 15:00

apr
16
za
Enervo DS 2 – Go’97 DS 1
apr 16 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2O DF, Datum: zaterdag 16 april, 15:30