Speelschema

sep
16
vr
Go’97 DS 1 – Switch DS 5
sep 16 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FG, Datum: vrijdag 16 september, 20:00

sep
17
za
Go’97 JC 1 – Shot JC 1
sep 17 @ 09:00 – 10:30

Vervallen wedstrijd: 3000JC2D1 BD, Datum: zaterdag 17 september, 9:00

Go’97 MC 1 – Limes MC 3
sep 17 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 AB, Datum: zaterdag 17 september, 9:00

Go’97 N5 1 – Irene N5 1
sep 17 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52A1AB, Datum: zaterdag 17 september, 9:00

Go’97 MA 1 – Limes MA 3
sep 17 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 AB, Datum: zaterdag 17 september, 11:00

Go’97 MB 1 – NVC MB 1
sep 17 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 AB, Datum: zaterdag 17 september, 11:00

VV Utrecht MA 4 – Go’97 MA 2
sep 17 @ 12:00 – 13:45

Wedstrijd: 3000MA2F1 BC, Datum: zaterdag 17 september, 12:00

sep
21
wo
Go’97 N5 1 – Shot N5 2
sep 21 @ 18:15 – 19:15

Wedstrijd: 3000CC52A1AE, Datum: woensdag 21 september, 18:15

sep
28
wo
Go’97 HS 1 – VCH HS 1
sep 28 @ 21:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000BH1B 47, Datum: woensdag 28 september, 21:00

sep
30
vr
Go’97 DS 1 – Boni DS 3
sep 30 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FL, Datum: vrijdag 30 september, 20:00

VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
sep 30 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L KA, Datum: vrijdag 30 september, 21:15

okt
1
za
OKV MA 1 – Go’97 MA 1
okt 1 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 CA, Datum: zaterdag 1 oktober, 14:00

SVB N5 1 – Go’97 N5 1
okt 1 @ 14:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000CC52A1FA, Datum: zaterdag 1 oktober, 14:00

okt
7
vr
Go’97 HS 1 – Majella HS 3
okt 7 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AJ, Datum: vrijdag 7 oktober, 20:00

Volleer DS 1 – Go’97 DS 1
okt 7 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000D2O EF, Datum: vrijdag 7 oktober, 20:30

okt
8
za
Go’97 JC 1 – Cito JC 1
okt 8 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 BA, Datum: zaterdag 8 oktober, 9:00

Go’97 MC 1 – VV Utrecht MC 2
okt 8 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 AF, Datum: zaterdag 8 oktober, 9:00

Go’97 N5 1 – Serve’72 N5 1
okt 8 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52A1AC, Datum: zaterdag 8 oktober, 9:00

Go’97 MA 2 – Limes MA 4
okt 8 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA2F1 CD, Datum: zaterdag 8 oktober, 11:00

Go’97 MB 1 – Servia MB 1
okt 8 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 AC, Datum: zaterdag 8 oktober, 11:00

Jupiter DS 3 – Go’97 DS 2
okt 8 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3R DG, Datum: zaterdag 8 oktober, 13:00

Taurus MA 2 – Go’97 MA 1
okt 8 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000MA1G1 GA, Datum: zaterdag 8 oktober, 14:30

okt
14
vr
Limes HS 3 – Go’97 HS 1
okt 14 @ 19:15 – 21:15

Wedstrijd: 3000H2L IA, Datum: vrijdag 14 oktober, 19:15

Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 5
okt 14 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GC, Datum: vrijdag 14 oktober, 20:00

okt
15
za
Serve’72 N5 1 – Go’97 N5 1
okt 15 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC52A1CA, Datum: zaterdag 15 oktober, 9:30

VTC Woerden MA 2 – Go’97 MA 1
okt 15 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 FA, Datum: zaterdag 15 oktober, 13:00

Kromme Rijn JC 2 – Go’97 JC 1
okt 15 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000JC2D1 CB, Datum: zaterdag 15 oktober, 15:00

okt
21
vr
UVV/Sphynx DS 2 – Go’97 DS 1
okt 21 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O CF, Datum: vrijdag 21 oktober, 19:30

Go’97 HS 1 – Univé-LVV HS 1
okt 21 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AH, Datum: vrijdag 21 oktober, 20:00

okt
22
za
VIVES MB 2 – Go’97 MB 1
okt 22 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MB2H1 FA, Datum: zaterdag 22 oktober, 9:00

Shot N5 2 – Go’97 N5 1
okt 22 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52A1EA, Datum: zaterdag 22 oktober, 10:00

VV Utrecht JC 2 – Go’97 JC 1
okt 22 @ 10:00 – 11:45

Wedstrijd: 3000JC2D1 EB, Datum: zaterdag 22 oktober, 10:00

VV Utrecht MA 3 – Go’97 MA 1
okt 22 @ 10:00 – 11:45

Wedstrijd: 3000MA1G1 EA, Datum: zaterdag 22 oktober, 10:00

Taurus MC 1 – Go’97 MC 1
okt 22 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 CA, Datum: zaterdag 22 oktober, 12:30

VIVES DS 7 – Go’97 DS 2
okt 22 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000D3R BG, Datum: zaterdag 22 oktober, 12:30

Bourgondië MA 1 – Go’97 MA 2
okt 22 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000MA2F1 AC, Datum: zaterdag 22 oktober, 14:30

okt
27
do
Dosko DS 2 – Go’97 DS 1
okt 27 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000BD1B 57, Datum: donderdag 27 oktober, 21:00

okt
29
za
VCV MC 1 – Go’97 MC 1
okt 29 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 DA, Datum: zaterdag 29 oktober, 9:00

Taurus MA 4 – Go’97 MA 2
okt 29 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MA2F1 EC, Datum: zaterdag 29 oktober, 12:30

Shot MB 2 – Go’97 MB 1
okt 29 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 DA, Datum: zaterdag 29 oktober, 13:00

nov
4
vr
Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 9
nov 4 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FB, Datum: vrijdag 4 november, 20:00

Go’97 DS 2 – Bevoc DS 3
nov 4 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GA, Datum: vrijdag 4 november, 20:00

nov
5
za
Go’97 JC 1 – VIVES JC 1
nov 5 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 BF, Datum: zaterdag 5 november, 9:00

Go’97 MB 1 – Taurus MB 4
nov 5 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 AE, Datum: zaterdag 5 november, 9:00

Go’97 N5 1 – Servia N5 1
nov 5 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52A1AD, Datum: zaterdag 5 november, 9:00

Go’97 MA 1 – OKV MA 1
nov 5 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 AC, Datum: zaterdag 5 november, 11:00

Go’97 MA 2 – Taurus MA 5
nov 5 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA2F1 CF, Datum: zaterdag 5 november, 11:00

VTC Woerden MC 1 – Go’97 MC 1
nov 5 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000MC1D1 EA, Datum: zaterdag 5 november, 13:00

Servia HS 3 – Go’97 HS 1
nov 5 @ 13:30 – 15:30

Wedstrijd: 3000H2L GA, Datum: zaterdag 5 november, 13:30

nov
11
vr
Go’97 HS 1 – Switch HS 5
nov 11 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AF, Datum: vrijdag 11 november, 20:00

nov
12
za
Shot JC 1 – Go’97 JC 1
nov 12 @ 09:00 – 11:00

Vervallen wedstrijd: 3000JC2D1 DB, Datum: zaterdag 12 november, 9:00

VV Utrecht MC 2 – Go’97 MC 1
nov 12 @ 12:00 – 13:45

Wedstrijd: 3000MC1D1 FA, Datum: zaterdag 12 november, 12:00

UVV/Sphynx MA 1 – Go’97 MA 2
nov 12 @ 12:15 – 14:00

Wedstrijd: 3000MA2F1 GC, Datum: zaterdag 12 november, 12:15

Enervo DS 1 – Go’97 DS 1
nov 12 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2O AF, Datum: zaterdag 12 november, 15:30

NVC DS 1 – Go’97 DS 2
nov 12 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000D3R KG, Datum: zaterdag 12 november, 16:30

nov
18
vr
Go’97 DS 1 – Tovo DS 5
nov 18 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FK, Datum: vrijdag 18 november, 20:00

Go’97 DS 2 – Taurus DS 6
nov 18 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GJ, Datum: vrijdag 18 november, 20:00

nov
19
za
Go’97 JC 1 – VV Utrecht JC 2
nov 19 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 BE, Datum: zaterdag 19 november, 9:00

Go’97 MB 1 – Shot MB 2
nov 19 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 AD, Datum: zaterdag 19 november, 9:00

Go’97 MC 1 – Taurus MC 1
nov 19 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 AC, Datum: zaterdag 19 november, 9:00

Servia N5 1 – Go’97 N5 1
nov 19 @ 09:15 – 10:15

Wedstrijd: 3000CC52A1DA, Datum: zaterdag 19 november, 9:15

Go’97 MA 1 – Servia MA 1
nov 19 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 AD, Datum: zaterdag 19 november, 11:00

Go’97 MA 2 – Bourgondië MA 1
nov 19 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA2F1 CA, Datum: zaterdag 19 november, 11:00

USV Protos HS 5 – Go’97 HS 1
nov 19 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000H2L EA, Datum: zaterdag 19 november, 15:00

nov
25
vr
VOC-Maarssen DS 2 – Go’97 DS 2
nov 25 @ 19:30 – 21:15

Wedstrijd: 3000D3R IG, Datum: vrijdag 25 november, 19:30

Go’97 HS 1 – VTC Woerden HS 4
nov 25 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AD, Datum: vrijdag 25 november, 20:00

nov
26
za
VIVES JC 1 – Go’97 JC 1
nov 26 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 FB, Datum: zaterdag 26 november, 10:30

Limes MC 3 – Go’97 MC 1
nov 26 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000MC1D1 BA, Datum: zaterdag 26 november, 12:00

NVC MB 1 – Go’97 MB 1
nov 26 @ 15:15 – 17:15

Wedstrijd: 3000MB2H1 BA, Datum: zaterdag 26 november, 15:15

dec
2
vr
Go’97 DS 1 – USV Protos DS 8
dec 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FD, Datum: vrijdag 2 december, 20:00

Go’97 DS 2 – USV Protos DS 9
dec 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GE, Datum: vrijdag 2 december, 20:00

dec
3
za
Go’97 MC 1 – VCV MC 1
dec 3 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 AD, Datum: zaterdag 3 december, 9:00

Go’97 N5 1 – SVB N5 1
dec 3 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC52A1AF, Datum: zaterdag 3 december, 9:00

Taurus MB 4 – Go’97 MB 1
dec 3 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000MB2H1 EA, Datum: zaterdag 3 december, 10:30

Go’97 MA 1 – VV Utrecht MA 3
dec 3 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 AE, Datum: zaterdag 3 december, 11:00

Go’97 MA 2 – UVV/Sphynx MA 1
dec 3 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA2F1 CG, Datum: zaterdag 3 december, 11:00

Cito JC 1 – Go’97 JC 1
dec 3 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000JC2D1 AB, Datum: zaterdag 3 december, 12:00

dec
9
vr
Go’97 DS 1 – Werkhoven DS 1
dec 9 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FI, Datum: vrijdag 9 december, 20:00

Go’97 DS 2 – Limes DS 9
dec 9 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GH, Datum: vrijdag 9 december, 20:00

UVV/Sphynx HS 1 – Go’97 HS 1
dec 9 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L CA, Datum: vrijdag 9 december, 21:30

dec
10
za
Go’97 JC 1 – Kromme Rijn JC 2
dec 10 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 BC, Datum: zaterdag 10 december, 9:00

Go’97 MB 1 – VIVES MB 2
dec 10 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 AF, Datum: zaterdag 10 december, 9:00

Go’97 MC 1 – VTC Woerden MC 1
dec 10 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MC1D1 AE, Datum: zaterdag 10 december, 9:00

Irene N5 1 – Go’97 N5 1
dec 10 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC52A1BA, Datum: zaterdag 10 december, 10:00

Go’97 MA 1 – VTC Woerden MA 2
dec 10 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1G1 AF, Datum: zaterdag 10 december, 11:00

Go’97 MA 2 – Taurus MA 4
dec 10 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA2F1 CE, Datum: zaterdag 10 december, 11:00

dec
16
vr
Go’97 DS 2 – Boni DS 4
dec 16 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GL, Datum: vrijdag 16 december, 20:00

dec
17
za
Servia MA 1 – Go’97 MA 1
dec 17 @ 09:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000MA1G1 DA, Datum: zaterdag 17 december, 9:30

Servia MB 1 – Go’97 MB 1
dec 17 @ 09:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2H1 CA, Datum: zaterdag 17 december, 9:30

Limes DS 6 – Go’97 DS 1
dec 17 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2O HF, Datum: zaterdag 17 december, 14:00

Taurus MA 5 – Go’97 MA 2
dec 17 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000MA2F1 FC, Datum: zaterdag 17 december, 14:30

jan
13
vr
Boni DS 3 – Go’97 DS 1
jan 13 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O LF, Datum: vrijdag 13 januari, 19:30

Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2
jan 13 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AK, Datum: vrijdag 13 januari, 20:00

jan
14
za
USV Protos DS 9 – Go’97 DS 2
jan 14 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3R EG, Datum: zaterdag 14 januari, 13:00

jan
20
vr
Majella HS 3 – Go’97 HS 1
jan 20 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2L JA, Datum: vrijdag 20 januari, 19:30

Go’97 DS 1 – Volleer DS 1
jan 20 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FE, Datum: vrijdag 20 januari, 20:00

jan
27
vr
UVV/Sphynx DS 5 – Go’97 DS 2
jan 27 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D3R CG, Datum: vrijdag 27 januari, 19:30

Go’97 HS 1 – Limes HS 3
jan 27 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AI, Datum: vrijdag 27 januari, 20:00

jan
28
za
USV Protos DS 8 – Go’97 DS 1
jan 28 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2O DF, Datum: zaterdag 28 januari, 11:00

feb
3
vr
Go’97 DS 1 – UVV/Sphynx DS 2
feb 3 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FC, Datum: vrijdag 3 februari, 20:00

Go’97 DS 2 – VIVES DS 7
feb 3 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GB, Datum: vrijdag 3 februari, 20:00

feb
4
za
Univé-LVV HS 1 – Go’97 HS 1
feb 4 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000H2L HA, Datum: zaterdag 4 februari, 15:00

feb
9
do
Bevoc DS 3 – Go’97 DS 2
feb 9 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3R AG, Datum: donderdag 9 februari, 21:00

feb
10
vr
Go’97 HS 1 – Servia HS 3
feb 10 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AG, Datum: vrijdag 10 februari, 20:00

feb
11
za
VV Utrecht DS 9 – Go’97 DS 1
feb 11 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D2O BF, Datum: zaterdag 11 februari, 16:00

feb
17
vr
Go’97 DS 1 – Enervo DS 1
feb 17 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FA, Datum: vrijdag 17 februari, 20:00

Go’97 DS 2 – NVC DS 1
feb 17 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GK, Datum: vrijdag 17 februari, 20:00

feb
23
do
Switch HS 5 – Go’97 HS 1
feb 23 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L FA, Datum: donderdag 23 februari, 21:30

feb
24
vr
Werkhoven DS 1 – Go’97 DS 1
feb 24 @ 20:00 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O IF, Datum: vrijdag 24 februari, 20:00

mrt
10
vr
Tovo DS 5 – Go’97 DS 1
mrt 10 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O KF, Datum: vrijdag 10 maart, 19:30

Go’97 HS 1 – USV Protos HS 5
mrt 10 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AE, Datum: vrijdag 10 maart, 20:00

mrt
11
za
Taurus DS 6 – Go’97 DS 2
mrt 11 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000D3R JG, Datum: zaterdag 11 maart, 12:30

mrt
17
vr
Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 2
mrt 17 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GI, Datum: vrijdag 17 maart, 20:00

mrt
18
za
VTC Woerden HS 4 – Go’97 HS 1
mrt 18 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000H2L DA, Datum: zaterdag 18 maart, 15:00

mrt
24
vr
Go’97 HS 1 – UVV/Sphynx HS 1
mrt 24 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AC, Datum: vrijdag 24 maart, 20:00

mrt
25
za
Limes DS 9 – Go’97 DS 2
mrt 25 @ 18:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000D3R HG, Datum: zaterdag 25 maart, 18:00

mrt
31
vr
Boni DS 4 – Go’97 DS 2
mrt 31 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D3R LG, Datum: vrijdag 31 maart, 19:30

Go’97 DS 1 – Limes DS 6
mrt 31 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2O FH, Datum: vrijdag 31 maart, 20:00

VIVES HS 6 – Go’97 HS 1
mrt 31 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L BA, Datum: vrijdag 31 maart, 21:00

apr
7
vr
Go’97 DS 2 – Jupiter DS 3
apr 7 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3R GD, Datum: vrijdag 7 april, 20:00

Go’97 HS 1 – VIVES HS 6
apr 7 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2L AB, Datum: vrijdag 7 april, 20:00

apr
8
za
Switch DS 5 – Go’97 DS 1
apr 8 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D2O GF, Datum: zaterdag 8 april, 16:00