Speelschema

dec
4
za
Go’97 JC 1 – Taurus JC 2
dec 4 @ 10:00 – 11:30

Vervallen wedstrijd: 3000JC2D1 AE, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 MC 1 – VCV MC 1
dec 4 @ 10:00 – 11:30

Vervallen wedstrijd: 3000MC2E1 DA, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 N5 1 – VV Utrecht N5 4
dec 4 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AD, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Taurus N6 3 – Go’97 N6 1
dec 4 @ 10:00 – 11:00

Vervallen wedstrijd: 3000CC62A1EA, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 MA 1 – VV Utrecht MA 3
dec 4 @ 12:00 – 14:00

Vervallen wedstrijd: 3000MA1F1 AF, Datum: zaterdag 4 december, 12:00

Go’97 MB 1 – Limes MB 3
dec 4 @ 12:00 – 13:30

Vervallen wedstrijd: 3000MB2K1 AB-2, Datum: zaterdag 4 december, 12:00

dec
10
vr
Go’97 DS 2 – Limes DS 6
dec 10 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AB, Datum: vrijdag 10 december, 19:45

Go’97 HS 1 – OKV HS 1
dec 10 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AB, Datum: vrijdag 10 december, 19:45

dec
11
za
UVV/Sphynx N6 2 – Go’97 N6 1
dec 11 @ 09:00 – 10:00

Vervallen wedstrijd: 3000CC62A1FA, Datum: zaterdag 11 december, 9:00

VIVES N5 1 – Go’97 N5 1
dec 11 @ 09:00 – 10:00

Vervallen wedstrijd: 3000CC51B1BA, Datum: zaterdag 11 december, 9:00

UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 1
dec 11 @ 12:15 – 13:45

Vervallen wedstrijd: 3000MB2K1 EA-2, Datum: zaterdag 11 december, 12:15

dec
16
do
OKV HS 1 – Go’97 HS 1
dec 16 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L BA, Datum: donderdag 16 december, 21:00

jan
22
za
VOC-Maarssen DS 1 – Go’97 DS 2
jan 22 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D2N JA, Datum: zaterdag 22 januari, 16:00

jan
28
vr
Go’97 DS 2 – VV Utrecht DS 11
jan 28 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AI, Datum: vrijdag 28 januari, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 4
jan 28 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AI, Datum: vrijdag 28 januari, 19:45

jan
29
za
Go’97 N5 1 – Taurus N5 2
jan 29 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC51A2AD, Datum: zaterdag 29 januari, 9:30

Go’97 MB 1 – VV Utrecht MB 3
jan 29 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2H2 BG, Datum: zaterdag 29 januari, 11:00

NVC DS 2 – Go’97 DS 2
jan 29 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3S CG, Datum: zaterdag 29 januari, 13:00

feb
2
wo
Go’97 DS 2 – Limes DS 7
feb 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3S GB, Datum: woensdag 2 februari, 20:00

feb
4
vr
UVV/Sphynx HS 1 – Go’97 HS 1
feb 4 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L HA, Datum: vrijdag 4 februari, 21:30

feb
5
za
Taurus N6 3 – Go’97 N6 1
feb 5 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC61A2EB, Datum: zaterdag 5 februari, 9:00

VIVES MA 2 – Go’97 MA 1
feb 5 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MA1F2 EB, Datum: zaterdag 5 februari, 12:30

VTC Woerden DS 4 – Go’97 DS 2
feb 5 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D2N HA, Datum: zaterdag 5 februari, 13:00

feb
11
vr
Majella DS 5 – Go’97 DS 2
feb 11 @ 19:30 – 21:00

Wedstrijd: 3000D3S AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:30

Go’97 DS 2 – USV Protos DS 8
feb 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:45

feb
12
za
Go’97 MC 1 – Taurus MC 2
feb 12 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 AC, Datum: zaterdag 12 februari, 9:30

Go’97 MC 2 – VSTS MC 1
feb 12 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 BE, Datum: zaterdag 12 februari, 9:30

Go’97 N5 1 – VTC Woerden N5 2
feb 12 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC51A2AE, Datum: zaterdag 12 februari, 9:30

Go’97 N6 1 – VIVES N6 1
feb 12 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC61A2BF, Datum: zaterdag 12 februari, 9:30

Go’97 MA 1 – Taurus MA 2
feb 12 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1F2 BD, Datum: zaterdag 12 februari, 11:00

Go’97 MB 1 – Taurus MB 5
feb 12 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2H2 BF, Datum: zaterdag 12 februari, 11:00

Limes DS 5 – Go’97 DS 1
feb 12 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2O BF, Datum: zaterdag 12 februari, 14:00

feb
18
vr
Boni DS 3 – Go’97 DS 2
feb 18 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2N FA, Datum: vrijdag 18 februari, 19:30

feb
19
za
Taurus N5 1 – Go’97 N5 1
feb 19 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51A2CA, Datum: zaterdag 19 februari, 9:00

feb
25
vr
Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 10
feb 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FJ, Datum: vrijdag 25 februari, 19:45

feb
28
ma
Servia HS 3 – Go’97 HS 1
feb 28 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L CA, Datum: maandag 28 februari, 21:30

mrt
3
do
SVB DS 1 – Go’97 DS 2
mrt 3 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000D3S EG, Datum: donderdag 3 maart, 20:30

mrt
4
vr
UVV/Sphynx DS 2 – Go’97 DS 1
mrt 4 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2O HF, Datum: vrijdag 4 maart, 21:30

mrt
5
za
Servia MB 2 – Go’97 MB 1
mrt 5 @ 11:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000MB2H2 DB, Datum: zaterdag 5 maart, 11:30

mrt
8
di
VOC-Maarssen DS 2 – Go’97 DS 2
mrt 8 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000BD2C 21, Datum: dinsdag 8 maart, 20:30

mrt
11
vr
Go’97 DS 1 – Majella DS 4
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FA, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – Taurus DS 5
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AE, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 1
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AE, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

VOC-Maarssen DS 3 – Go’97 DS 2
mrt 11 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3S JG, Datum: vrijdag 11 maart, 21:15

mrt
12
za
Go’97 MC 1 – VTC Woerden MC 2
mrt 12 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 AF, Datum: zaterdag 12 maart, 9:30

Go’97 MC 2 – Taurus MC 2
mrt 12 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 BC, Datum: zaterdag 12 maart, 9:30

Go’97 N6 1 – Taurus N6 3
mrt 12 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC61A2BE, Datum: zaterdag 12 maart, 9:30

VV Utrecht MB 3 – Go’97 MB 1
mrt 12 @ 11:00 – 12:45

Wedstrijd: 3000MB2H2 GB, Datum: zaterdag 12 maart, 11:00

mrt
18
vr
Go’97 DS 2 – VIVES DS 5
mrt 18 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GI, Datum: vrijdag 18 maart, 19:45

VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 18 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L DA, Datum: vrijdag 18 maart, 21:15

mrt
19
za
Taurus N5 2 – Go’97 N5 1
mrt 19 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51A2DA, Datum: zaterdag 19 maart, 9:00

Taurus MC 2 – Go’97 MC 1
mrt 19 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000MC1C2 CA, Datum: zaterdag 19 maart, 10:30

Taurus MB 5 – Go’97 MB 1
mrt 19 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000MB2H2 FB, Datum: zaterdag 19 maart, 14:30

VSTS MC 1 – Go’97 MC 2
mrt 19 @ 14:30 – 16:15

Wedstrijd: 3000MC1C2 EB, Datum: zaterdag 19 maart, 14:30

Enervo DS 1 – Go’97 DS 2
mrt 19 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2N DA, Datum: zaterdag 19 maart, 15:30

mrt
24
do
Switch DS 5 – Go’97 DS 1
mrt 24 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O IF, Datum: donderdag 24 maart, 19:30

mrt
25
vr
UVV/Sphynx DS 3 – Go’97 DS 2
mrt 25 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D3S HG, Datum: vrijdag 25 maart, 19:30

Go’97 DS 2 – Servia DS 1
mrt 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AC, Datum: vrijdag 25 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Servia HS 3
mrt 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AC, Datum: vrijdag 25 maart, 19:45

mrt
26
za
Go’97 MC 1 – VSTS MC 1
mrt 26 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 AE, Datum: zaterdag 26 maart, 9:30

Go’97 MC 2 – VIVES MC 1
mrt 26 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 BD, Datum: zaterdag 26 maart, 9:30

Go’97 N5 1 – Taurus N5 1
mrt 26 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC51A2AC, Datum: zaterdag 26 maart, 9:30

Go’97 N6 1 – Taurus N6 2
mrt 26 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC61A2BD, Datum: zaterdag 26 maart, 9:30

Go’97 MA 1 – Bourgondië MA 1
mrt 26 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1F2 BA, Datum: zaterdag 26 maart, 11:00

Go’97 MB 1 – Servia MB 2
mrt 26 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2H2 BD, Datum: zaterdag 26 maart, 11:00

mrt
31
do
Bevoc DS 2 – Go’97 DS 2
mrt 31 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3S LG, Datum: donderdag 31 maart, 21:00

apr
1
vr
Waterlanders MC 1 – Go’97 MC 2
apr 1 @ 19:00 – 20:30

Wedstrijd: 3000MC1C2 GB, Datum: vrijdag 1 april, 19:00

Go’97 DS 1 – UVV/Sphynx DS 2
apr 1 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FH, Datum: vrijdag 1 april, 19:45

apr
2
za
Bourgondië N6 1 – Go’97 N6 1
apr 2 @ 12:30 – 13:45

Wedstrijd: 3000CC61A2AB, Datum: zaterdag 2 april, 12:30

Limes DS 6 – Go’97 DS 2
apr 2 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2N BA, Datum: zaterdag 2 april, 14:00

Bourgondië MB 1 – Go’97 MB 1
apr 2 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000MB2H2 AB, Datum: zaterdag 2 april, 14:30

VSTS MC 1 – Go’97 MC 1
apr 2 @ 14:30 – 16:15

Wedstrijd: 3000MC1C2 EA, Datum: zaterdag 2 april, 14:30

VTC Woerden N5 2 – Go’97 N5 1
apr 2 @ 14:30 – 15:30

Wedstrijd: 3000CC51A2EA, Datum: zaterdag 2 april, 14:30

Bourgondië MA 1 – Go’97 MA 1
apr 2 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000MA1F2 AB, Datum: zaterdag 2 april, 16:30

apr
4
ma
VTC Woerden MA 2 – Go’97 MA 1
apr 4 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000MA1F2 FB, Datum: maandag 4 april, 19:30

apr
6
wo
Go’97 MA 1 – VIVES MA 2
apr 6 @ 19:15 – 21:15

Wedstrijd: 3000MA1F2 BE, Datum: woensdag 6 april, 19:15

apr
8
vr
Go’97 DS 2 – Boni DS 6
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GF, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

Go’97 DS 2 – Tovo DS 4
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AL, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

Go’97 HS 1 – Tovo HS 3
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AL, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

apr
9
za
Go’97 MC 1 – Go’97 MC 2
apr 9 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 AB, Datum: zaterdag 9 april, 9:30

Go’97 N5 1 – VIVES N5 1
apr 9 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC51A2AB, Datum: zaterdag 9 april, 9:30

Go’97 N6 1 – Limes N6 1
apr 9 @ 09:30 – 10:30

Wedstrijd: 3000CC61A2BC, Datum: zaterdag 9 april, 9:30

Go’97 MA 1 – Jupiter MA 1
apr 9 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1F2 BC, Datum: zaterdag 9 april, 11:00

Go’97 MB 1 – NVC MB 1
apr 9 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MB2H2 BC, Datum: zaterdag 9 april, 11:00

USV Protos DS 7 – Go’97 DS 1
apr 9 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D2O GF, Datum: zaterdag 9 april, 15:00

apr
11
ma
Go’97 DS 1 – Servia DS 2
apr 11 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O FC, Datum: maandag 11 april, 19:30

Go’97 HS 1 – VTC Woerden HS 4
apr 11 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2L AG, Datum: maandag 11 april, 19:30

apr
13
wo
Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2
apr 13 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L AD, Datum: woensdag 13 april, 21:00

apr
15
vr
Waterlanders MC 1 – Go’97 MC 1
apr 15 @ 19:00 – 20:30

Wedstrijd: 3000MC1C2 GA, Datum: vrijdag 15 april, 19:00

Bevoc HS 1 – Go’97 HS 1
apr 15 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2L FA, Datum: vrijdag 15 april, 19:30

Taurus MA 2 – Go’97 MA 1
apr 15 @ 20:15 – 22:15

Wedstrijd: 3000MA1F2 DB, Datum: vrijdag 15 april, 20:15

apr
16
za
VIVES N6 1 – Go’97 N6 1
apr 16 @ 10:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC61A2FB, Datum: zaterdag 16 april, 10:30

Enervo DS 2 – Go’97 DS 1
apr 16 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2O DF, Datum: zaterdag 16 april, 15:30

apr
23
za
Shot MB 2 – Go’97 MB 1
apr 23 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MB2H2 EB, Datum: zaterdag 23 april, 9:00

Taurus N6 2 – Go’97 N6 1
apr 23 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC61A2DB, Datum: zaterdag 23 april, 11:00

VTC Woerden MC 2 – Go’97 MC 2
apr 23 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 FB, Datum: zaterdag 23 april, 15:00

mei
6
vr
Go’97 DS 2 – Univé-LVV DS 1
mei 6 @ 19:45 – 21:45

Vervallen wedstrijd: 3000D3S GD, Datum: vrijdag 6 mei, 19:45

Go’97 HS 1 – Shot HS 3
mei 6 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AK, Datum: vrijdag 6 mei, 19:45

mei
7
za
VIVES MC 1 – Go’97 MC 2
mei 7 @ 10:30 – 12:15

Wedstrijd: 3000MC1C2 DB, Datum: zaterdag 7 mei, 10:30

VIVES N5 1 – Go’97 N5 1
mei 7 @ 10:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000CC51A2BA, Datum: zaterdag 7 mei, 10:30

VTC Woerden MC 2 – Go’97 MC 1
mei 7 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 FA, Datum: zaterdag 7 mei, 11:00

mei
11
wo
Go’97 DS 2 – VC Houten DS 2
mei 11 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3S GK, Datum: woensdag 11 mei, 20:00

mei
13
vr
Majella DS 4 – Go’97 DS 1
mei 13 @ 19:30 – 21:00

Wedstrijd: 3000D2O AF, Datum: vrijdag 13 mei, 19:30

mei
14
za
Go’97 MB 1 – Shot MB 2
mei 14 @ 09:30 – 11:30

Wedstrijd: 3000MB2H2 BE, Datum: zaterdag 14 mei, 9:30

Go’97 MC 1 – VIVES MC 1
mei 14 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 AD, Datum: zaterdag 14 mei, 9:30

Go’97 MC 2 – VTC Woerden MC 2
mei 14 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MC1C2 BF, Datum: zaterdag 14 mei, 9:30

Go’97 MA 1 – VTC Woerden MA 2
mei 14 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA1F2 BF, Datum: zaterdag 14 mei, 11:00

Go’97 N6 1 – VV Utrecht N6 2
mei 14 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC61A2BG, Datum: zaterdag 14 mei, 11:00

mei
20
vr
Boni DS 6 – Go’97 DS 2
mei 20 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D3S FG, Datum: vrijdag 20 mei, 19:30

Go’97 DS 1 – Werkhoven DS 1
mei 20 @ 19:45 – 21:45

Vervallen wedstrijd: 3000D2O FE, Datum: vrijdag 20 mei, 19:45

mei
21
za
VIVES MC 1 – Go’97 MC 1
mei 21 @ 10:30 – 12:15

Wedstrijd: 3000MC1C2 DA, Datum: zaterdag 21 mei, 10:30

VV Utrecht N6 2 – Go’97 N6 1
mei 21 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC61A2GB, Datum: zaterdag 21 mei, 11:00

Jupiter MA 1 – Go’97 MA 1
mei 21 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000MA1F2 CB, Datum: zaterdag 21 mei, 13:00

VIVES HS 6 – Go’97 HS 1
mei 21 @ 14:30 – 16:30

Vervallen wedstrijd: 3000H2L JA, Datum: zaterdag 21 mei, 14:30