Speelschema

okt
28
za
Go’97 DS 4 – VIVES DS 7
okt 28 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BG, Datum: zaterdag 28 oktober, 11:00

Go’97 MB 2 – VCV MB 2
okt 28 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000MB2H1 DC, Datum: zaterdag 28 oktober, 11:00

nov
1
wo
Atalante 1 – GO’97 D5
nov 1 @ 19:30 – 21:30
nov
2
do
Switch DS 4 – Go’97 DS 1
nov 2 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D1F GA, Datum: donderdag 2 november, 21:30

nov
3
vr
Go’97 DS 2 – Switch DS 6
nov 3 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FB, Datum: vrijdag 3 november, 20:00

GO’97 H3 – Tivoc
nov 3 @ 20:00 – 22:00
Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 1
nov 3 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I EC, Datum: vrijdag 3 november, 20:00

Volleer HS 3 – Go’97 HS 2
nov 3 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H3G GA, Datum: vrijdag 3 november, 21:30

nov
4
za
VCV N6 2 – Go’97 N6 1
nov 4 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1FC, Datum: zaterdag 4 november, 9:00

Limes MB 1 – Go’97 MB 1
nov 4 @ 10:15 – 12:15

Wedstrijd: 3000MBHB1 BF, Datum: zaterdag 4 november, 10:15

Salvo ’67 DS 3 – Go’97 DS 4
nov 4 @ 14:15 – 16:00

Wedstrijd: 3000D3F FB, Datum: zaterdag 4 november, 14:15

VOC-Maarssen DS 1 – Go’97 DS 3
nov 4 @ 18:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000D2J LD, Datum: zaterdag 4 november, 18:00

nov
10
vr
UVV/Sphynx DS 2 – Go’97 DS 2
nov 10 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2K AF, Datum: vrijdag 10 november, 19:30

Go’97 DS 1 – Limes DS 5
nov 10 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AF, Datum: vrijdag 10 november, 20:00

Go’97 HS 2 – VIVES HS 7
nov 10 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H3G AF, Datum: vrijdag 10 november, 20:00

nov
11
za
Go’97 JC 1 – Taurus JC 2
nov 11 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2C1 AD, Datum: zaterdag 11 november, 9:00

Go’97 MB 2 – Taurus MB 4
nov 11 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MB2H1 DF, Datum: zaterdag 11 november, 9:00

Go’97 N6 1 – Bourgondië N6 1
nov 11 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1CA, Datum: zaterdag 11 november, 9:00

Go’97 DS 4 – De Valk DS 3
nov 11 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BE, Datum: zaterdag 11 november, 11:00

Go’97 MB 1 – VIVES MB 1
nov 11 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MBHB1 FC, Datum: zaterdag 11 november, 11:00

VV Utrecht DS 10 – Go’97 DS 3
nov 11 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2J CD, Datum: zaterdag 11 november, 14:00

nov
16
do
Odysseus – GO’97 H3
nov 16 @ 20:30 – 22:30
nov
17
vr
Majella DS 3 – Go’97 DS 1
nov 17 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1F EA, Datum: vrijdag 17 november, 19:30

GO’97 D5 – Blok ’69 1
nov 17 @ 20:00 – 22:00
Go’97 DS 2 – Switch Hooglanderveen DS 4
nov 17 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FK, Datum: vrijdag 17 november, 20:00

Go’97 HS 1 – Servia HS 2
nov 17 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I EA, Datum: vrijdag 17 november, 20:00

Majella HS 4 – Go’97 HS 2
nov 17 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H3G EA, Datum: vrijdag 17 november, 21:30

nov
18
za
Taurus JC 2 – Go’97 JC 1
nov 18 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2C1 DA, Datum: zaterdag 18 november, 10:30

VIVES MB 1 – Go’97 MB 1
nov 18 @ 10:30 – 12:00

Wedstrijd: 3000MBHB1 CF, Datum: zaterdag 18 november, 10:30

Bourgondië N6 1 – Go’97 N6 1
nov 18 @ 12:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000CC62A1AC, Datum: zaterdag 18 november, 12:30

nov
20
ma
Servia MB 1 – Go’97 MB 2
nov 20 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 ED, Datum: maandag 20 november, 19:00

nov
24
vr
Boni DS 4 – Go’97 DS 2
nov 24 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2K JF, Datum: vrijdag 24 november, 19:30

Go’97 DS 4 – AVV Keistad DS 7
nov 24 @ 19:30 – 21:30

Vervallen wedstrijd: 3000D3F BC, Datum: vrijdag 24 november, 19:30

Go’97 HS 2 – Bevoc HS 2
nov 24 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H3G AC, Datum: vrijdag 24 november, 19:30

Go’97 MB 1 – VV Utrecht MB 1
nov 24 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000MBHB1 FD, Datum: vrijdag 24 november, 19:30

Driesprong – GO’97 D5
nov 24 @ 20:30 – 22:30
Cratos HS 1 – Go’97 HS 1
nov 24 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2I KE, Datum: vrijdag 24 november, 21:30

nov
25
za
Irene MB 2 – Go’97 MB 2
nov 25 @ 09:30 – 11:00

Wedstrijd: 3000MB2H1 BD, Datum: zaterdag 25 november, 9:30

Shot JC 2 – Go’97 JC 1
nov 25 @ 10:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000JC2C1 EA-2, Datum: zaterdag 25 november, 10:00

Servia DS 2 – Go’97 DS 3
nov 25 @ 11:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000D2J AD, Datum: zaterdag 25 november, 11:30

Taurus N6 1 – Go’97 N6 1
nov 25 @ 12:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000CC62A1EC, Datum: zaterdag 25 november, 12:30

nov
28
di
sv Volo – GO’97 H3
nov 28 @ 21:00 – 23:00
nov
29
wo
Olympia – GO’97 D5
nov 29 @ 20:00 – 22:00
dec
1
vr
GO’97 D5 – Atalante 2
dec 1 @ 19:30 – 21:30
Go’97 DS 2 – AFAS-LEOS DS 3
dec 1 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2K FL, Datum: vrijdag 1 december, 19:30

Go’97 HS 1 – Limes HS 3
dec 1 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2I EF, Datum: vrijdag 1 december, 19:30

Go’97 DS 1 – Tovo DS 3
dec 1 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D1F AD, Datum: vrijdag 1 december, 21:30

Go’97 HS 2 – Musketiers HS 1
dec 1 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H3G AD, Datum: vrijdag 1 december, 21:30

dec
2
za
Go’97 JC 1 – Shot JC 2
dec 2 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2C1 AE, Datum: zaterdag 2 december, 9:00

Go’97 MB 1 – Forza Hoogland MB 1
dec 2 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MBHB1 FA, Datum: zaterdag 2 december, 9:00

Go’97 N6 1 – Taurus N6 1
dec 2 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1CE, Datum: zaterdag 2 december, 9:00

Go’97 DS 3 – VV Utrecht DS 12
dec 2 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DB, Datum: zaterdag 2 december, 11:00

Go’97 DS 4 – USV Protos DS 10
dec 2 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BK, Datum: zaterdag 2 december, 11:00

dec
8
vr
AVV Keistad DS 4 – Go’97 DS 1
dec 8 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D1F CA, Datum: vrijdag 8 december, 19:30

GO’97 D5 – Phoenix
dec 8 @ 20:00 – 22:00
Go’97 DS 2 – Werkhoven DS 1
dec 8 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FI, Datum: vrijdag 8 december, 20:00

Go’97 HS 1 – Enervo HS 2
dec 8 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I EJ, Datum: vrijdag 8 december, 20:00

Bevoc HS 2 – Go’97 HS 2
dec 8 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H3G CA, Datum: vrijdag 8 december, 21:30

dec
9
za
Go’97 JC 1 – DOS JC 1
dec 9 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2C1 AB-2, Datum: zaterdag 9 december, 9:00

Go’97 MB 2 – Irene MB 2
dec 9 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000MB2H1 DB, Datum: zaterdag 9 december, 9:00

Go’97 N6 1 – Irene N6 1
dec 9 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1CB, Datum: zaterdag 9 december, 9:00

Forza Hoogland MB 1 – Go’97 MB 1
dec 9 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000MBHB1 AF, Datum: zaterdag 9 december, 10:30

Go’97 DS 3 – USV Protos DS 7
dec 9 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DK, Datum: zaterdag 9 december, 11:00

Go’97 DS 4 – Cito DS 3
dec 9 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000D3F BI-2, Datum: zaterdag 9 december, 11:00

dec
11
ma
v.c. Shot – GO’97 H3
dec 11 @ 21:00 – 23:00
dec
12
di
NVC JC 1 – Go’97 JC 1
dec 12 @ 18:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000JC2C1 CA, Datum: dinsdag 12 december, 18:00

dec
15
vr
Wilhelmina DS 2 – Go’97 DS 2
dec 15 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2K HF, Datum: vrijdag 15 december, 19:30

VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
dec 15 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I LE, Datum: vrijdag 15 december, 20:00

dec
16
za
VV Utrecht MB 1 – Go’97 MB 1
dec 16 @ 10:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000MBHB1 DF, Datum: zaterdag 16 december, 10:00

Irene DS 5 – Go’97 DS 4
dec 16 @ 11:30 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F AB-2, Datum: zaterdag 16 december, 11:30

Irene N6 2 – Go’97 N6 1
dec 16 @ 12:45 – 13:45

Wedstrijd: 3000CC62A1DC, Datum: zaterdag 16 december, 12:45

SVB DS 1 – Go’97 DS 3
dec 16 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D2J JD, Datum: zaterdag 16 december, 16:00

dec
18
ma
Neder Betuwe – GO’97 H3
dec 18 @ 20:45 – 22:45
jan
11
do
Isala ’77 – GO’97 D5
jan 11 @ 21:30 – 23:30
jan
12
vr
Go’97 DS 1 – Switch DS 5
jan 12 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AK, Datum: vrijdag 12 januari, 20:00

GO’97 H3 – Odysseus
jan 12 @ 20:00 – 22:00
Go’97 HS 2 – DVC HS 2
jan 12 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H3G AK, Datum: vrijdag 12 januari, 20:00

AFAS-LEOS DS 3 – Go’97 DS 2
jan 12 @ 21:45 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2K LF, Datum: vrijdag 12 januari, 21:45

jan
13
za
Go’97 JC 1 – Shot JC 1
jan 13 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC1B2 FG, Datum: zaterdag 13 januari, 9:00

Go’97 MB 1 – ZVH MB 1
jan 13 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MBHB2 CD, Datum: zaterdag 13 januari, 9:00

Go’97 N6 1 – Limes N6 1
jan 13 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A2BD, Datum: zaterdag 13 januari, 9:00

Go’97 DS 3 – VIVES DS 6
jan 13 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DH, Datum: zaterdag 13 januari, 11:00

Go’97 DS 4 – Forza Hoogland DS 8
jan 13 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BJ, Datum: zaterdag 13 januari, 11:00

Go’97 DS 4 – Kromme Rijn DS 1
jan 13 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000D3F BD-2, Datum: zaterdag 13 januari, 11:00

Go’97 JC 2 – NVC JC 1
jan 13 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2C2 BC, Datum: zaterdag 13 januari, 11:00

jan
18
do
Lingeboys – GO’97 H3
jan 18 @ 21:00 – 23:00
jan
19
vr
AFAS-LEOS JC 1 – Go’97 JC 1
jan 19 @ 18:30 – 19:45

Wedstrijd: 3000JC1B2 AF, Datum: vrijdag 19 januari, 18:30

Boni DS 2 – Go’97 DS 1
jan 19 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D1F JA, Datum: vrijdag 19 januari, 21:30

Boni HS 4 – Go’97 HS 2
jan 19 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H3G JA, Datum: vrijdag 19 januari, 21:30

jan
20
za
Limes JC 2 – Go’97 JC 2
jan 20 @ 10:15 – 12:00

Wedstrijd: 3000JC2C2 AB, Datum: zaterdag 20 januari, 10:15

OKV DS 2 – Go’97 DS 3
jan 20 @ 12:15 – 14:00

Wedstrijd: 3000D2J GD, Datum: zaterdag 20 januari, 12:15

Taurus MA 5 – Go’97 MA 1
jan 20 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MA2F2 AC, Datum: zaterdag 20 januari, 12:30

Cito DS 3 – Go’97 DS 4
jan 20 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D3F IB, Datum: zaterdag 20 januari, 14:00

Limes HS 3 – Go’97 HS 1
jan 20 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000H2I FE, Datum: zaterdag 20 januari, 14:00

jan
26
vr
Tovo DS 5 – Go’97 DS 2
jan 26 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2K DF, Datum: vrijdag 26 januari, 19:30

GO’97 D5 – Flamingo’s
jan 26 @ 20:00 – 22:00
Go’97 DS 1 – VTC Woerden DS 4
jan 26 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AI, Datum: vrijdag 26 januari, 20:00

Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2
jan 26 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I EL, Datum: vrijdag 26 januari, 20:00

jan
27
za
Go’97 JC 1 – AVV Keistad JC 2
jan 27 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC1B2 FB, Datum: zaterdag 27 januari, 9:00

Go’97 JC 2 – Limes JC 2
jan 27 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC2C2 BA, Datum: zaterdag 27 januari, 9:00

Go’97 DS 3 – Limes DS 7
jan 27 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DF, Datum: zaterdag 27 januari, 11:00

De Valk MA 1 – Go’97 MA 1
jan 27 @ 11:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000MA2F2 BC, Datum: zaterdag 27 januari, 11:30

Kromme Rijn DS 1 – Go’97 DS 4
jan 27 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3F DB, Datum: zaterdag 27 januari, 13:00

Bourgondië MB 1 – Go’97 MB 1
jan 27 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000MBHB2 AC, Datum: zaterdag 27 januari, 14:30

Irene N6 2 – Go’97 N6 1
jan 27 @ 14:30 – 15:30

Wedstrijd: 3000CC62A2AB, Datum: zaterdag 27 januari, 14:30

jan
30
di
Blok ’69 D1 – GO’97 D5
jan 30 @ 21:00 – 23:00
jan
31
wo
VTC Woerden DS 7 – Go’97 DS 3
jan 31 @ 21:00 – 23:00

Vervallen wedstrijd: 3000D2J ED, Datum: woensdag 31 januari, 21:00

feb
2
vr
Go’97 DS 2 – Bevoc DS 1
feb 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FC, Datum: vrijdag 2 februari, 20:00

GO’97 H3 – Phoenix 2
feb 2 @ 20:00 – 22:00
Go’97 HS 1 – Bevoc HS 1
feb 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I ED, Datum: vrijdag 2 februari, 20:00

VTC Woerden HS 6 – Go’97 HS 2
feb 2 @ 21:15 – 23:15

Wedstrijd: 3000H3G HA, Datum: vrijdag 2 februari, 21:15

feb
3
za
Limes N6 1 – Go’97 N6 1
feb 3 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A2DB, Datum: zaterdag 3 februari, 9:00

Taurus JC 2 – Go’97 JC 1
feb 3 @ 10:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC1B2 EF, Datum: zaterdag 3 februari, 10:30

VIVES DS 7 – Go’97 DS 4
feb 3 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000D3F GB, Datum: zaterdag 3 februari, 14:30

Taurus MB 1 – Go’97 MB 1
feb 3 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000MBHB2 BC, Datum: zaterdag 3 februari, 16:30

feb
8
do
Switch DS 6 – Go’97 DS 2 @ Nieuw Welgelegen, Grebbeberglaan 3
feb 8 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2K BF, Datum: donderdag 8 februari, 19:30

feb
9
vr
Go’97 DS 1 – Switch DS 4
feb 9 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AG, Datum: vrijdag 9 februari, 20:00

Go’97 HS 2 – Volleer HS 3
feb 9 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H3G AG, Datum: vrijdag 9 februari, 20:00

feb
10
za
Go’97 JC 1 – Kromme Rijn JC 1
feb 10 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC1B2 FD, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00

Go’97 MA 1 – Shot MA 2
feb 10 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 CE, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00

Go’97 N6 1 – VCV N6 2
feb 10 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A2BC, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00

Go’97 DS 3 – VOC-Maarssen DS 1
feb 10 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DL, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00

Go’97 DS 4 – Cito DS 3
feb 10 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BI, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00

Go’97 DS 4 – Salvo ’67 DS 3
feb 10 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BF, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00

UVV/Sphynx JC 1 – Go’97 JC 2
feb 10 @ 14:30 – 16:00

Wedstrijd: 3000JC2C2 FB, Datum: zaterdag 10 februari, 14:30

Bourgondië HS 1 – Go’97 HS 1
feb 10 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000H2I CE, Datum: zaterdag 10 februari, 16:30

feb
16
vr
Switch Hooglanderveen DS 4 – Go’97 DS 2
feb 16 @ 21:15 – 22:45

Wedstrijd: 3000D2K KF, Datum: vrijdag 16 februari, 21:15

feb
23
vr
Tivoc – GO’97 H3
feb 23 @ 20:00 – 22:00
feb
24
za
Taurus MA 3 – Go’97 MA 1
feb 24 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MA2F2 FC, Datum: zaterdag 24 februari, 12:30

VCV N6 1 – Go’97 N6 1
feb 24 @ 12:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000CC62A2EB, Datum: zaterdag 24 februari, 12:30

feb
27
di
NVC JC 1 – Go’97 JC 2
feb 27 @ 18:15 – 20:15

Wedstrijd: 3000JC2C2 CB, Datum: dinsdag 27 februari, 18:15

feb
28
wo
Atalante 2 – GO’97 D5
feb 28 @ 21:15 – 23:15
mrt
1
vr
Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 2
mrt 1 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FA, Datum: vrijdag 1 maart, 20:00

Go’97 HS 1 – Servia HS 3
mrt 1 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I EB, Datum: vrijdag 1 maart, 20:00

VIVES HS 7 – Go’97 HS 2
mrt 1 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H3G FA, Datum: vrijdag 1 maart, 21:00

mrt
2
za
VollinGo MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 2 @ 12:30 – 14:30

Wedstrijd: 3000MBHB2 FC, Datum: zaterdag 2 maart, 12:30

Kromme Rijn JC 1 – Go’97 JC 1
mrt 2 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000JC1B2 DF, Datum: zaterdag 2 maart, 15:00

VOC-Maarssen MA 1 – Go’97 MA 1
mrt 2 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 GC, Datum: zaterdag 2 maart, 16:00

Limes DS 5 – Go’97 DS 1
mrt 2 @ 18:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000D1F FA, Datum: zaterdag 2 maart, 18:00

mrt
4
ma
Wilhelmina DS 1 – Go’97 DS 1
mrt 4 @ 21:15 – 23:15

Wedstrijd: 3000D1F HA, Datum: maandag 4 maart, 21:15

mrt
8
vr
GO’97 D5 – Atalante 1
mrt 8 @ 20:00 – 22:00
Go’97 DS 1 – Majella DS 3
mrt 8 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AE, Datum: vrijdag 8 maart, 20:00

Go’97 HS 2 – Majella HS 4
mrt 8 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H3G AE, Datum: vrijdag 8 maart, 20:00

mrt
9
za
Go’97 JC 1 – AFAS-LEOS JC 1
mrt 9 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC1B2 FA, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00

Go’97 MA 1 – Taurus MA 5
mrt 9 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 CA, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00

Go’97 MB 1 – VollinGo MB 1
mrt 9 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MBHB2 CF, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00

Shot JC 2 – Go’97 JC 2
mrt 9 @ 10:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000JC2C2 DB, Datum: zaterdag 9 maart, 10:00

Go’97 DS 4 – De Valk DS 3
mrt 9 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000D3F BE-2, Datum: zaterdag 9 maart, 11:00

Go’97 N6 1 – VCV N6 2
mrt 9 @ 11:00 – 12:00

Wedstrijd: 3000CC62A2BC-2, Datum: zaterdag 9 maart, 11:00

Servia HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 9 @ 13:30 – 15:30

Wedstrijd: 3000H2I AE, Datum: zaterdag 9 maart, 13:30

VV Utrecht DS 12 – Go’97 DS 3
mrt 9 @ 18:00 – 20:00

Wedstrijd: 3000D2J BD, Datum: zaterdag 9 maart, 18:00

mrt
13
wo
Go’97 MB 1 – Dosko MB 1
mrt 13 @ 19:15 – 21:15

Wedstrijd: 3000MBHB2 CE, Datum: woensdag 13 maart, 19:15

Musketiers HS 1 – Go’97 HS 2
mrt 13 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000H3G DA, Datum: woensdag 13 maart, 20:30

mrt
15
vr
GO’97 D5 – Driesprong
mrt 15 @ 20:00 – 22:00
Go’97 DS 2 – Boni DS 4
mrt 15 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FJ, Datum: vrijdag 15 maart, 20:00

Go’97 HS 1 – Cratos HS 1
mrt 15 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H2I EK, Datum: vrijdag 15 maart, 20:00

AVV Keistad DS 7 – Go’97 DS 4
mrt 15 @ 21:15 – 23:00

Vervallen wedstrijd: 3000D3F CB, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15

Tovo DS 3 – Go’97 DS 1
mrt 15 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D1F DA, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30

mrt
16
za
Go’97 MA 1 – Taurus MA 3
mrt 16 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 CF, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00

Go’97 MB 1 – Taurus MB 1
mrt 16 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MBHB2 CB, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00

Go’97 N6 1 – Irene N6 2
mrt 16 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A2BA, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00

Go’97 DS 3 – Servia DS 2
mrt 16 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DA, Datum: zaterdag 16 maart, 11:00

Go’97 JC 2 – Shot JC 2
mrt 16 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2C2 BD, Datum: zaterdag 16 maart, 11:00

mrt
22
vr
Gemini S JC 1 – Go’97 JC 1
mrt 22 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000JC1B2 CF, Datum: vrijdag 22 maart, 19:00

Enervo HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 22 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2I JE, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30

GO’97 D5 – Olympia
mrt 22 @ 20:00 – 22:00
Go’97 DS 1 – AVV Keistad DS 4
mrt 22 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AC, Datum: vrijdag 22 maart, 20:00

GO’97 H3 – sv Volo
mrt 22 @ 20:00 – 22:00
mrt
23
za
VV Utrecht JC 2 – Go’97 JC 2
mrt 23 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000JC2C2 EB, Datum: zaterdag 23 maart, 12:00

ZVH MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 23 @ 14:15 – 16:15

Wedstrijd: 3000MBHB2 DC, Datum: zaterdag 23 maart, 14:15

mrt
28
do
De Valk DS 3 – Go’97 DS 4
mrt 28 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000D3F EB, Datum: donderdag 28 maart, 20:30

mrt
29
vr
Go’97 DS 3 – VV Utrecht DS 10
mrt 29 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000D2J DC, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00

Go’97 HS 2 – Werkhoven HS 1
mrt 29 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000H3G AI, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00

Go’97 MA 1 – Limes MA 4
mrt 29 @ 19:00 – 21:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 CD, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00

Go’97 DS 2 – Majella DS 4
mrt 29 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000D2K FE, Datum: vrijdag 29 maart, 21:00

GO’97 H3 – v.c. Shot
mrt 29 @ 21:00 – 23:00
Go’97 HS 1 – VIVES HS 6
mrt 29 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2I EG, Datum: vrijdag 29 maart, 21:00

mrt
30
za
Go’97 JC 2 – UVV/Sphynx JC 1
mrt 30 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2C2 BF, Datum: zaterdag 30 maart, 11:00

Go’97 MA 1 – VOC-Maarssen MA 1
mrt 30 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 CG, Datum: zaterdag 30 maart, 11:00

Irene DS 5 – Go’97 DS 4
mrt 30 @ 11:30 – 13:30

Wedstrijd: 3000D3F AB, Datum: zaterdag 30 maart, 11:30

Irene N6 2 – Go’97 N6 1
mrt 30 @ 11:30 – 12:30

Wedstrijd: 3000CC62A2AB-2, Datum: zaterdag 30 maart, 11:30

Dosko MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 30 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000MBHB2 EC, Datum: zaterdag 30 maart, 15:30

apr
4
do
Phoenix – GO’97 D5
apr 4 @ 19:45 – 21:45
apr
5
vr
Go’97 DS 2 – Wilhelmina DS 2
apr 5 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D2K FH, Datum: vrijdag 5 april, 20:00

apr
6
za
Go’97 JC 1 – Gemini S JC 1
apr 6 @ 09:00 – 10:30

Wedstrijd: 3000JC1B2 FC, Datum: zaterdag 6 april, 9:00

Go’97 MB 1 – Bourgondië MB 1
apr 6 @ 09:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000MBHB2 CA, Datum: zaterdag 6 april, 9:00

Go’97 N6 1 – VCV N6 1
apr 6 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A2BE, Datum: zaterdag 6 april, 9:00

Go’97 DS 3 – SVB DS 1
apr 6 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D2J DJ, Datum: zaterdag 6 april, 11:00

Go’97 DS 4 – Irene DS 5
apr 6 @ 11:00 – 13:00

Wedstrijd: 3000D3F BA, Datum: zaterdag 6 april, 11:00

Go’97 JC 2 – VV Utrecht JC 2
apr 6 @ 11:00 – 12:30

Wedstrijd: 3000JC2C2 BE, Datum: zaterdag 6 april, 11:00

Shot MA 2 – Go’97 MA 1
apr 6 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000MA2F2 EC, Datum: zaterdag 6 april, 16:00

Servia HS 3 – Go’97 HS 1
apr 6 @ 16:30 – 18:30

Wedstrijd: 3000H2I BE, Datum: zaterdag 6 april, 16:30

apr
11
do
VCV HS 3 – Go’97 HS 1
apr 11 @ 19:15 – 21:15

Wedstrijd: 3000H2I HE, Datum: donderdag 11 april, 19:15

apr
12
vr
Go’97 DS 1 – Switch Hooglanderveen DS 3
apr 12 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D1F AL, Datum: vrijdag 12 april, 20:00

GO’97 H3 – Neder Betuwe
apr 12 @ 20:00 – 22:00
Go’97 HS 2 – Servylo HS 2
apr 12 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000H3G AL, Datum: vrijdag 12 april, 20:00

apr
13
za
VCV N6 2 – Go’97 N6 1
apr 13 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A2CB, Datum: zaterdag 13 april, 9:00

AVV Keistad JC 2 – Go’97 JC 1
apr 13 @ 12:30 – 14:15

Wedstrijd: 3000JC1B2 BF, Datum: zaterdag 13 april, 12:30

USV Protos DS 10 – Go’97 DS 4
apr 13 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3F KB, Datum: zaterdag 13 april, 13:00

KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 2 – Go’97 DS 3
apr 13 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000D2J ID, Datum: zaterdag 13 april, 14:30