Wedstrijd: 3000JC2C2 BC, Datum: zaterdag 13 januari, 11:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 AF, Datum: vrijdag 19 januari, 18:30
Wedstrijd: 3000D1F JA, Datum: vrijdag 19 januari, 21:30
Wedstrijd: 3000H3G JA, Datum: vrijdag 19 januari, 21:30
Wedstrijd: 3000JC2C2 AB, Datum: zaterdag 20 januari, 10:15
Wedstrijd: 3000D2J GD, Datum: zaterdag 20 januari, 12:15
Wedstrijd: 3000MA2F2 AC, Datum: zaterdag 20 januari, 12:30
Wedstrijd: 3000D3F IB, Datum: zaterdag 20 januari, 14:00
Wedstrijd: 3000H2I FE, Datum: zaterdag 20 januari, 14:00
Wedstrijd: 3000D2K DF, Datum: vrijdag 26 januari, 19:30
Wedstrijd: 3000D1F AI, Datum: vrijdag 26 januari, 20:00
Wedstrijd: 3000H2I EL, Datum: vrijdag 26 januari, 20:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 FB, Datum: zaterdag 27 januari, 9:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 BA, Datum: zaterdag 27 januari, 9:00
Wedstrijd: 3000D2J DF, Datum: zaterdag 27 januari, 11:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 BC, Datum: zaterdag 27 januari, 11:30
Wedstrijd: 3000D3F DB, Datum: zaterdag 27 januari, 13:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 AC, Datum: zaterdag 27 januari, 14:30
Wedstrijd: 3000CC62A2AB, Datum: zaterdag 27 januari, 14:30
Vervallen wedstrijd: 3000D2J ED, Datum: woensdag 31 januari, 21:00
Wedstrijd: 3000D2K FC, Datum: vrijdag 2 februari, 20:00
Wedstrijd: 3000H2I ED, Datum: vrijdag 2 februari, 20:00
Wedstrijd: 3000H3G HA, Datum: vrijdag 2 februari, 21:15
Wedstrijd: 3000CC62A2DB, Datum: zaterdag 3 februari, 9:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 EF, Datum: zaterdag 3 februari, 10:30
Wedstrijd: 3000D3F GB, Datum: zaterdag 3 februari, 14:30
Wedstrijd: 3000MBHB2 BC, Datum: zaterdag 3 februari, 16:30
Wedstrijd: 3000D2K BF, Datum: donderdag 8 februari, 19:30
Wedstrijd: 3000JC1B2 FD, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CE, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BC, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00
Wedstrijd: 3000D2J DL, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00
Wedstrijd: 3000D3F BI, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00
Wedstrijd: 3000D3F BF, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 FB, Datum: zaterdag 10 februari, 14:30
Wedstrijd: 3000H2I CE, Datum: zaterdag 10 februari, 16:30
Wedstrijd: 3000D2K KF, Datum: vrijdag 16 februari, 21:15
Wedstrijd: 3000JC2C2 CB, Datum: dinsdag 27 februari, 18:15
Wedstrijd: 3000D2K FA, Datum: vrijdag 1 maart, 20:00
Wedstrijd: 3000H2I EB, Datum: vrijdag 1 maart, 20:00
Wedstrijd: 3000H3G FA, Datum: vrijdag 1 maart, 21:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 FC, Datum: zaterdag 2 maart, 12:30
Wedstrijd: 3000JC1B2 DF, Datum: zaterdag 2 maart, 15:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 GC, Datum: zaterdag 2 maart, 16:00
Wedstrijd: 3000D1F FA, Datum: zaterdag 2 maart, 18:00
Wedstrijd: 3000D1F HA, Datum: maandag 4 maart, 21:15
Wedstrijd: 3000JC1B2 FA, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CA, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 CF, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 DB, Datum: zaterdag 9 maart, 10:00
Wedstrijd: 3000D3F BE-2, Datum: zaterdag 9 maart, 11:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BC-2, Datum: zaterdag 9 maart, 11:00
Wedstrijd: 3000H2I AE, Datum: zaterdag 9 maart, 13:30
Wedstrijd: 3000D2J BD, Datum: zaterdag 9 maart, 18:00
Wedstrijd: 3000D2K FJ, Datum: vrijdag 15 maart, 20:00
Wedstrijd: 3000H2I EK, Datum: vrijdag 15 maart, 20:00
Vervallen wedstrijd: 3000D3F CB, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15
Wedstrijd: 3000D1F DA, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30
Wedstrijd: 3000MA2F2 CF, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 CB, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BA, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00
Wedstrijd: 3000D2J DA, Datum: zaterdag 16 maart, 11:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 BD, Datum: zaterdag 16 maart, 11:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 CF, Datum: vrijdag 22 maart, 19:00
Wedstrijd: 3000H2I JE, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30
Wedstrijd: 3000D1F AC, Datum: vrijdag 22 maart, 20:00
Wedstrijd: 3000D3F EB, Datum: donderdag 28 maart, 20:30
Wedstrijd: 3000D2J DC, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00
Wedstrijd: 3000H3G AI, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CD, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00
Wedstrijd: 3000D2K FE, Datum: vrijdag 29 maart, 21:00
Wedstrijd: 3000H2I EG, Datum: vrijdag 29 maart, 21:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 BF, Datum: zaterdag 30 maart, 11:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CG, Datum: zaterdag 30 maart, 11:00
Wedstrijd: 3000D3F AB, Datum: zaterdag 30 maart, 11:30
Wedstrijd: 3000CC62A2AB-2, Datum: zaterdag 30 maart, 11:30
Wedstrijd: 3000MBHB2 EC, Datum: zaterdag 30 maart, 15:30
Wedstrijd: 3000D2K FH, Datum: vrijdag 5 april, 20:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 FC, Datum: zaterdag 6 april, 9:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 CA, Datum: zaterdag 6 april, 9:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BE, Datum: zaterdag 6 april, 9:00
Wedstrijd: 3000D2J DJ, Datum: zaterdag 6 april, 11:00
Wedstrijd: 3000D3F BA, Datum: zaterdag 6 april, 11:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 BE, Datum: zaterdag 6 april, 11:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 EC, Datum: zaterdag 6 april, 16:00
Wedstrijd: 3000H2I BE, Datum: zaterdag 6 april, 16:30
Wedstrijd: 3000H2I HE, Datum: donderdag 11 april, 19:15
Wedstrijd: 3000CC62A2CB, Datum: zaterdag 13 april, 9:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 BF, Datum: zaterdag 13 april, 12:30
Wedstrijd: 3000D3F KB, Datum: zaterdag 13 april, 13:00
Wedstrijd: 3000D2J ID, Datum: zaterdag 13 april, 14:30