Speelschema

nov
29
ma
Go’97 MC 1 – Prima Donna Kaas Huizen MB 1
nov 29 @ 19:30 – 19:30

Vervallen wedstrijd: 3000BM2B 19, Datum: maandag 29 november, 19:30

nov
30
di
VOC-Maarssen DS 2 – Go’97 DS 2
nov 30 @ 20:30 – 22:30

Wedstrijd: 3000BD2C 21, Datum: dinsdag 30 november, 20:30

dec
3
vr
Go’97 DS 2 – Boni DS 6
dec 3 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GF, Datum: vrijdag 3 december, 19:45

dec
4
za
Go’97 JC 1 – Taurus JC 2
dec 4 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000JC2D1 AE, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 MC 1 – VCV MC 1
dec 4 @ 10:00 – 11:30

Wedstrijd: 3000MC2E1 DA, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 N5 1 – VV Utrecht N5 4
dec 4 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC51B1AD, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Taurus N6 3 – Go’97 N6 1
dec 4 @ 10:00 – 11:00

Wedstrijd: 3000CC62A1EA, Datum: zaterdag 4 december, 10:00

Go’97 MA 1 – VV Utrecht MA 3
dec 4 @ 12:00 – 14:00

Wedstrijd: 3000MA1F1 AF, Datum: zaterdag 4 december, 12:00

Go’97 MB 1 – Limes MB 3
dec 4 @ 12:00 – 13:30

Wedstrijd: 3000MB2K1 AB-2, Datum: zaterdag 4 december, 12:00

dec
10
vr
Go’97 DS 2 – Limes DS 6
dec 10 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AB, Datum: vrijdag 10 december, 19:45

Go’97 HS 1 – OKV HS 1
dec 10 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AB, Datum: vrijdag 10 december, 19:45

dec
11
za
UVV/Sphynx N6 2 – Go’97 N6 1
dec 11 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC62A1FA, Datum: zaterdag 11 december, 9:00

VIVES N5 1 – Go’97 N5 1
dec 11 @ 09:00 – 10:00

Wedstrijd: 3000CC51B1BA, Datum: zaterdag 11 december, 9:00

UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 1
dec 11 @ 12:15 – 13:45

Wedstrijd: 3000MB2K1 EA-2, Datum: zaterdag 11 december, 12:15

dec
16
do
OKV HS 1 – Go’97 HS 1
dec 16 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L BA, Datum: donderdag 16 december, 21:00

dec
17
vr
Boni DS 6 – Go’97 DS 2
dec 17 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D3S FG, Datum: vrijdag 17 december, 21:30

jan
14
vr
Go’97 HS 1 – Shot HS 3
jan 14 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AK, Datum: vrijdag 14 januari, 19:45

jan
15
za
SVB DS 1 – Go’97 DS 2
jan 15 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D3S EG, Datum: zaterdag 15 januari, 16:00

jan
21
vr
Go’97 DS 1 – Werkhoven DS 1
jan 21 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FE, Datum: vrijdag 21 januari, 19:45

Go’97 DS 2 – Univé-LVV DS 1
jan 21 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GD, Datum: vrijdag 21 januari, 19:45

jan
22
za
VIVES HS 6 – Go’97 HS 1
jan 22 @ 14:30 – 16:30

Wedstrijd: 3000H2L JA, Datum: zaterdag 22 januari, 14:30

VOC-Maarssen DS 1 – Go’97 DS 2
jan 22 @ 16:00 – 18:00

Wedstrijd: 3000D2N JA, Datum: zaterdag 22 januari, 16:00

jan
28
vr
Majella DS 4 – Go’97 DS 1
jan 28 @ 19:30 – 21:00

Wedstrijd: 3000D2O AF, Datum: vrijdag 28 januari, 19:30

Go’97 DS 2 – VV Utrecht DS 11
jan 28 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AI, Datum: vrijdag 28 januari, 19:45

Go’97 HS 1 – VIVES HS 4
jan 28 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AI, Datum: vrijdag 28 januari, 19:45

jan
29
za
NVC DS 2 – Go’97 DS 2
jan 29 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D3S CG, Datum: zaterdag 29 januari, 13:00

feb
2
wo
Go’97 DS 2 – Limes DS 7
feb 2 @ 20:00 – 22:00

Wedstrijd: 3000D3S GB, Datum: woensdag 2 februari, 20:00

feb
4
vr
Go’97 DS 1 – Servia DS 2
feb 4 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FC, Datum: vrijdag 4 februari, 19:45

UVV/Sphynx HS 1 – Go’97 HS 1
feb 4 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000H2L HA, Datum: vrijdag 4 februari, 21:30

feb
5
za
VTC Woerden DS 4 – Go’97 DS 2
feb 5 @ 13:00 – 15:00

Wedstrijd: 3000D2N HA, Datum: zaterdag 5 februari, 13:00

feb
11
vr
Majella DS 5 – Go’97 DS 2
feb 11 @ 19:30 – 21:00

Wedstrijd: 3000D3S AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:30

Go’97 DS 2 – USV Protos DS 8
feb 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:45

Go’97 HS 1 – VTC Woerden HS 4
feb 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:45

feb
12
za
Limes DS 5 – Go’97 DS 1
feb 12 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2O BF, Datum: zaterdag 12 februari, 14:00

feb
18
vr
Bevoc HS 1 – Go’97 HS 1
feb 18 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000H2L FA, Datum: vrijdag 18 februari, 19:30

Boni DS 3 – Go’97 DS 2
feb 18 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2N FA, Datum: vrijdag 18 februari, 19:30

Go’97 DS 2 – VC Houten DS 2
feb 18 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GK, Datum: vrijdag 18 februari, 19:45

feb
25
vr
Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 10
feb 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FJ, Datum: vrijdag 25 februari, 19:45

mrt
4
vr
UVV/Sphynx DS 2 – Go’97 DS 1
mrt 4 @ 21:30 – 23:30

Wedstrijd: 3000D2O HF, Datum: vrijdag 4 maart, 21:30

mrt
11
vr
Go’97 DS 1 – Majella DS 4
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FA, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

Go’97 DS 2 – Taurus DS 5
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AE, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 1
mrt 11 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AE, Datum: vrijdag 11 maart, 19:45

VOC-Maarssen DS 3 – Go’97 DS 2
mrt 11 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3S JG, Datum: vrijdag 11 maart, 21:15

mrt
18
vr
Go’97 DS 2 – VIVES DS 5
mrt 18 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D3S GI, Datum: vrijdag 18 maart, 19:45

VOC-Maarssen HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 18 @ 21:15 – 23:00

Wedstrijd: 3000H2L DA, Datum: vrijdag 18 maart, 21:15

mrt
19
za
Enervo DS 1 – Go’97 DS 2
mrt 19 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2N DA, Datum: zaterdag 19 maart, 15:30

mrt
24
do
Switch DS 5 – Go’97 DS 1
mrt 24 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D2O IF, Datum: donderdag 24 maart, 19:30

mrt
25
vr
UVV/Sphynx DS 3 – Go’97 DS 2
mrt 25 @ 19:30 – 21:30

Wedstrijd: 3000D3S HG, Datum: vrijdag 25 maart, 19:30

Go’97 DS 2 – Servia DS 1
mrt 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AC, Datum: vrijdag 25 maart, 19:45

Go’97 HS 1 – Servia HS 3
mrt 25 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AC, Datum: vrijdag 25 maart, 19:45

mrt
31
do
Bevoc DS 2 – Go’97 DS 2
mrt 31 @ 21:00 – 23:00

Wedstrijd: 3000D3S LG, Datum: donderdag 31 maart, 21:00

apr
1
vr
Go’97 DS 1 – UVV/Sphynx DS 2
apr 1 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2O FH, Datum: vrijdag 1 april, 19:45

apr
2
za
Limes DS 6 – Go’97 DS 2
apr 2 @ 14:00 – 16:00

Wedstrijd: 3000D2N BA, Datum: zaterdag 2 april, 14:00

apr
8
vr
Go’97 DS 2 – Tovo DS 4
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000D2N AL, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

Go’97 HS 1 – Tovo HS 3
apr 8 @ 19:45 – 21:45

Wedstrijd: 3000H2L AL, Datum: vrijdag 8 april, 19:45

apr
9
za
USV Protos DS 7 – Go’97 DS 1
apr 9 @ 15:00 – 17:00

Wedstrijd: 3000D2O GF, Datum: zaterdag 9 april, 15:00

apr
16
za
Enervo DS 2 – Go’97 DS 1
apr 16 @ 15:30 – 17:30

Wedstrijd: 3000D2O DF, Datum: zaterdag 16 april, 15:30