Speelschema

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
Volo HH – GO’97 H REC 21:00
Volo HH – GO’97 H REC @ Gymzaal PWA School Echteld
jan 5 @ 21:00 – 22:00
 
6
7
8
GO 97 1 DB – Isala 77 1 D 20:00
GO 97 1 DB – Isala 77 1 D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
jan 8 @ 20:00 – 21:00
 
9
VV Utrecht DS 14 – Go’97 DS 3 00:00
VV Utrecht DS 14 – Go’97 DS 3
jan 9 @ 00:00 – 02:00
Vervallen wedstrijd: 3000D4L EK, Datum: zaterdag 9 januari, 0:00
10
11
12
13
14
15
AVV Keistad DS 6 – Go’97 DS 2 19:30
AVV Keistad DS 6 – Go’97 DS 2
jan 15 @ 19:30 – 21:30
Wedstrijd: 3000D2N LF, Datum: vrijdag 15 januari, 19:30
Go’97 HS 1 – Tovo HS 4 19:45
Go’97 HS 1 – Tovo HS 4
jan 15 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000H2N AK, Datum: vrijdag 15 januari, 19:45
GO 97 1 DB – Hurry Up D 20:00
GO 97 1 DB – Hurry Up D @ Sporthal de Randhorst Geldermalsen
jan 15 @ 20:00 – 21:00
 
16
VIVES DS 4 – Go’97 DS 1 14:30
VIVES DS 4 – Go’97 DS 1
jan 16 @ 14:30 – 16:30
Wedstrijd: 3000D1H LF, Datum: zaterdag 16 januari, 14:30
17
18
19
20
21
Smash HH – GO’97 H REC 21:15
Smash HH – GO’97 H REC @ Sportzaal de Copper Hei en Boeicop
jan 21 @ 21:15 – 22:15
 
Switch HS 4 – Go’97 HS 1 21:30
Switch HS 4 – Go’97 HS 1
jan 21 @ 21:30 – 23:30
Wedstrijd: 3000H2N HA-2, Datum: donderdag 21 januari, 21:30
22
Bevoc DS 4 – Go’97 DS 3 19:30
Bevoc DS 4 – Go’97 DS 3
jan 22 @ 19:30 – 21:30
Wedstrijd: 3000D4L LK, Datum: vrijdag 22 januari, 19:30
Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 6 19:45
Go’97 DS 1 – VV Utrecht DS 6
jan 22 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D1H FE, Datum: vrijdag 22 januari, 19:45
Go’97 DS 2 – Cito DS 1 19:45
Go’97 DS 2 – Cito DS 1
jan 22 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D2N FE, Datum: vrijdag 22 januari, 19:45
23
24
25
26
27
28
Touche 1 DB – GO 97 1 D 20:00
Touche 1 DB – GO 97 1 D @ MFA d'n Hoender Dreumel
jan 28 @ 20:00 – 21:00
 
29
Go’97 DS 3 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 3 19:45
Go’97 DS 3 – KdK A.G.A.V.S. – Soesterberg DS 3
jan 29 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D4L KJ, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45
Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 2 19:45
Go’97 HS 1 – Bourgondië HS 2
jan 29 @ 19:45 – 21:45
Vervallen wedstrijd: 3000H2N AC, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45
Go’97 HS 1 – Servia HS 3 19:45
Go’97 HS 1 – Servia HS 3
jan 29 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000H2N AI, Datum: vrijdag 29 januari, 19:45
30
VV Utrecht DS 11 – Go’97 DS 2 17:00
VV Utrecht DS 11 – Go’97 DS 2
jan 30 @ 17:00 – 19:00
Wedstrijd: 3000D2N DF, Datum: zaterdag 30 januari, 17:00
VV Utrecht DS 8 – Go’97 DS 1 19:00
VV Utrecht DS 8 – Go’97 DS 1
jan 30 @ 19:00 – 21:00
Wedstrijd: 3000D1H DF, Datum: zaterdag 30 januari, 19:00
31