Speelschema

ma di wo do vr za zo
1
2
Go’97 DS 2 – Bevoc DS 1 20:00
Go’97 DS 2 – Bevoc DS 1
feb 2 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000D2K FC, Datum: vrijdag 2 februari, 20:00
GO’97 H3 – Phoenix 2 20:00
GO’97 H3 – Phoenix 2
feb 2 @ 20:00 – 22:00
 
Go’97 HS 1 – Bevoc HS 1 20:00
Go’97 HS 1 – Bevoc HS 1
feb 2 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000H2I ED, Datum: vrijdag 2 februari, 20:00
VTC Woerden HS 6 – Go’97 HS 2 21:15
VTC Woerden HS 6 – Go’97 HS 2
feb 2 @ 21:15 – 23:15
Wedstrijd: 3000H3G HA, Datum: vrijdag 2 februari, 21:15
3
Limes N6 1 – Go’97 N6 1 09:00
Limes N6 1 – Go’97 N6 1
feb 3 @ 09:00 – 10:00
Wedstrijd: 3000CC62A2DB, Datum: zaterdag 3 februari, 9:00
Taurus JC 2 – Go’97 JC 1 10:30
Taurus JC 2 – Go’97 JC 1
feb 3 @ 10:30 – 12:30
Wedstrijd: 3000JC1B2 EF, Datum: zaterdag 3 februari, 10:30
VIVES DS 7 – Go’97 DS 4 14:30
VIVES DS 7 – Go’97 DS 4
feb 3 @ 14:30 – 16:30
Wedstrijd: 3000D3F GB, Datum: zaterdag 3 februari, 14:30
Taurus MB 1 – Go’97 MB 1 16:30
Taurus MB 1 – Go’97 MB 1
feb 3 @ 16:30 – 18:30
Wedstrijd: 3000MBHB2 BC, Datum: zaterdag 3 februari, 16:30
4
5
6
7
8
Switch DS 6 – Go’97 DS 2 19:30
Switch DS 6 – Go’97 DS 2 @ Nieuw Welgelegen, Grebbeberglaan 3
feb 8 @ 19:30 – 21:30
Wedstrijd: 3000D2K BF, Datum: donderdag 8 februari, 19:30
9
Go’97 DS 1 – Switch DS 4 20:00
Go’97 DS 1 – Switch DS 4
feb 9 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000D1F AG, Datum: vrijdag 9 februari, 20:00
Go’97 HS 2 – Volleer HS 3 20:00
Go’97 HS 2 – Volleer HS 3
feb 9 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000H3G AG, Datum: vrijdag 9 februari, 20:00
10
Go’97 JC 1 – Kromme Rijn JC 1 09:00
Go’97 JC 1 – Kromme Rijn JC 1
feb 10 @ 09:00 – 10:30
Wedstrijd: 3000JC1B2 FD, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00
Go’97 MA 1 – Shot MA 2 09:00
Go’97 MA 1 – Shot MA 2
feb 10 @ 09:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CE, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00
Go’97 N6 1 – VCV N6 2 09:00
Go’97 N6 1 – VCV N6 2
feb 10 @ 09:00 – 10:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BC, Datum: zaterdag 10 februari, 9:00
Go’97 DS 3 – VOC-Maarssen DS 1 11:00
Go’97 DS 3 – VOC-Maarssen DS 1
feb 10 @ 11:00 – 13:00
Wedstrijd: 3000D2J DL, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00
Go’97 DS 4 – Cito DS 3 11:00
Go’97 DS 4 – Cito DS 3
feb 10 @ 11:00 – 13:00
Wedstrijd: 3000D3F BI, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00
Go’97 DS 4 – Salvo ’67 DS 3 11:00
Go’97 DS 4 – Salvo ’67 DS 3
feb 10 @ 11:00 – 13:00
Wedstrijd: 3000D3F BF, Datum: zaterdag 10 februari, 11:00
UVV/Sphynx JC 1 – Go’97 JC 2 14:30
UVV/Sphynx JC 1 – Go’97 JC 2
feb 10 @ 14:30 – 16:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 FB, Datum: zaterdag 10 februari, 14:30
Bourgondië HS 1 – Go’97 HS 1 16:30
Bourgondië HS 1 – Go’97 HS 1
feb 10 @ 16:30 – 18:30
Wedstrijd: 3000H2I CE, Datum: zaterdag 10 februari, 16:30
11
12
13
14
15
16
Switch Hooglanderveen DS 4 – Go’97 DS 2 21:15
Switch Hooglanderveen DS 4 – Go’97 DS 2
feb 16 @ 21:15 – 22:45
Wedstrijd: 3000D2K KF, Datum: vrijdag 16 februari, 21:15
17
18
19
20
21
22
24
Taurus MA 3 – Go’97 MA 1 12:30
Taurus MA 3 – Go’97 MA 1
feb 24 @ 12:30 – 14:30
Wedstrijd: 3000MA2F2 FC, Datum: zaterdag 24 februari, 12:30
VCV N6 1 – Go’97 N6 1 12:30
VCV N6 1 – Go’97 N6 1
feb 24 @ 12:30 – 13:30
Wedstrijd: 3000CC62A2EB, Datum: zaterdag 24 februari, 12:30
25
26
27
NVC JC 1 – Go’97 JC 2 18:15
NVC JC 1 – Go’97 JC 2
feb 27 @ 18:15 – 20:15
Wedstrijd: 3000JC2C2 CB, Datum: dinsdag 27 februari, 18:15
29