Speelschema

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
Go’97 DS 2 – Boni DS 3 19:45
Go’97 DS 2 – Boni DS 3
nov 5 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D2N AF, Datum: vrijdag 5 november, 19:45
Go’97 HS 1 – Bevoc HS 1 19:45
Go’97 HS 1 – Bevoc HS 1
nov 5 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000H2L AF, Datum: vrijdag 5 november, 19:45
VC Houten DS 2 – Go’97 DS 2 21:30
VC Houten DS 2 – Go’97 DS 2
nov 5 @ 21:30 – 23:30
Wedstrijd: 3000D3S KG, Datum: vrijdag 5 november, 21:30
6
Limes N5 1 – Go’97 N5 1 09:00
Limes N5 1 – Go’97 N5 1
nov 6 @ 09:00 – 10:00
Wedstrijd: 3000CC51B1EA, Datum: zaterdag 6 november, 9:00
VIVES MC 1 – Go’97 MC 1 09:00
VIVES MC 1 – Go’97 MC 1
nov 6 @ 09:00 – 10:30
Wedstrijd: 3000MC2E1 ED, Datum: zaterdag 6 november, 9:00
Servia MA 1 – Go’97 MA 1 09:30
Servia MA 1 – Go’97 MA 1
nov 6 @ 09:30 – 11:30
Wedstrijd: 3000MA1F1 BA, Datum: zaterdag 6 november, 9:30
Go’97 MB 1 – UVV/Sphynx MB 1 10:00
Go’97 MB 1 – UVV/Sphynx MB 1
nov 6 @ 10:00 – 11:30
Wedstrijd: 3000MB2K1 AE, Datum: zaterdag 6 november, 10:00
Go’97 N6 1 – Musketiers N6 1 10:00
Go’97 N6 1 – Musketiers N6 1
nov 6 @ 10:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000CC62A1AD, Datum: zaterdag 6 november, 10:00
7
8
9
10
11
12
Go’97 DS 1 – Limes DS 5 19:45
Go’97 DS 1 – Limes DS 5
nov 12 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D2O FB, Datum: vrijdag 12 november, 19:45
Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 3 19:45
Go’97 DS 2 – VOC-Maarssen DS 3
nov 12 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D3S GJ, Datum: vrijdag 12 november, 19:45
13
Go’97 JC 1 – VOC-Maarssen JC 1 10:00
Go’97 JC 1 – VOC-Maarssen JC 1
nov 13 @ 10:00 – 11:30
Wedstrijd: 3000JC2D1 AF, Datum: zaterdag 13 november, 10:00
Go’97 MA 1 – VIVES MA 1 10:00
Go’97 MA 1 – VIVES MA 1
nov 13 @ 10:00 – 12:00
Wedstrijd: 3000MA1F1 AE, Datum: zaterdag 13 november, 10:00
Go’97 N5 1 – VIVES N5 1 10:00
Go’97 N5 1 – VIVES N5 1
nov 13 @ 10:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000CC51B1AB-2, Datum: zaterdag 13 november, 10:00
Musketiers N6 1 – Go’97 N6 1 12:00
Musketiers N6 1 – Go’97 N6 1
nov 13 @ 12:00 – 13:00
Wedstrijd: 3000CC62A1DA, Datum: zaterdag 13 november, 12:00
VOC-Maarssen MB 1 – Go’97 MB 1 12:30
VOC-Maarssen MB 1 – Go’97 MB 1
nov 13 @ 12:30 – 14:00
Wedstrijd: 3000MB2K1 DA, Datum: zaterdag 13 november, 12:30
Taurus DS 5 – Go’97 DS 2 13:00
Taurus DS 5 – Go’97 DS 2
nov 13 @ 13:00 – 15:00
Wedstrijd: 3000D2N EA, Datum: zaterdag 13 november, 13:00
Bourgondië HS 1 – Go’97 HS 1 16:30
Bourgondië HS 1 – Go’97 HS 1
nov 13 @ 16:30 – 18:30
Wedstrijd: 3000H2L EA, Datum: zaterdag 13 november, 16:30
14
15
16
17
Go’97 JC 1 – NVC JC 1 19:00
Go’97 JC 1 – NVC JC 1
nov 17 @ 19:00 – 20:30
Wedstrijd: 3000JC2D1 AC, Datum: woensdag 17 november, 19:00
18
19
Go’97 DS 2 – Enervo DS 1 19:45
Go’97 DS 2 – Enervo DS 1
nov 19 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D2N AD, Datum: vrijdag 19 november, 19:45
Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2 19:45
Go’97 HS 1 – VOC-Maarssen HS 2
nov 19 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000H2L AD, Datum: vrijdag 19 november, 19:45
20
VV Utrecht N5 2 – Go’97 N5 1 09:00
VV Utrecht N5 2 – Go’97 N5 1
nov 20 @ 09:00 – 10:00
Wedstrijd: 3000CC51B1CA, Datum: zaterdag 20 november, 9:00
Irene N6 1 – Go’97 N6 1 09:30
Irene N6 1 – Go’97 N6 1
nov 20 @ 09:30 – 11:00
Wedstrijd: 3000CC62A1BA, Datum: zaterdag 20 november, 9:30
UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 1 10:30
UVV/Sphynx MB 1 – Go’97 MB 1
nov 20 @ 10:30 – 12:00
Wedstrijd: 3000MB2K1 EA, Datum: zaterdag 20 november, 10:30
Kromme Rijn N6 1 – Go’97 N6 1 11:00
Kromme Rijn N6 1 – Go’97 N6 1
nov 20 @ 11:00 – 12:00
Wedstrijd: 3000CC62A1CA, Datum: zaterdag 20 november, 11:00
Shot MC 1 – Go’97 MC 1 11:00
Shot MC 1 – Go’97 MC 1
nov 20 @ 11:00 – 12:30
Wedstrijd: 3000MC2E1 CD-2, Datum: zaterdag 20 november, 11:00
Taurus MA 2 – Go’97 MA 1 12:30
Taurus MA 2 – Go’97 MA 1
nov 20 @ 12:30 – 14:30
Wedstrijd: 3000MA1F1 CA, Datum: zaterdag 20 november, 12:30
NVC JC 1 – Go’97 JC 1 13:00
NVC JC 1 – Go’97 JC 1
nov 20 @ 13:00 – 15:00
Wedstrijd: 3000JC2D1 CA, Datum: zaterdag 20 november, 13:00
VIVES DS 5 – Go’97 DS 2 14:30
VIVES DS 5 – Go’97 DS 2
nov 20 @ 14:30 – 16:30
Wedstrijd: 3000D3S IG, Datum: zaterdag 20 november, 14:30
VV Utrecht DS 10 – Go’97 DS 1 18:30
VV Utrecht DS 10 – Go’97 DS 1
nov 20 @ 18:30 – 20:30
Wedstrijd: 3000D2O JF, Datum: zaterdag 20 november, 18:30
21
22
Go’97 MA 1 – VTC Woerden MA 1 20:00
Go’97 MA 1 – VTC Woerden MA 1
nov 22 @ 20:00 – 20:00
Wedstrijd: 3000BM2A 26, Datum: maandag 22 november, 20:00
23
24
25
26
Go’97 DS 1 – Switch DS 5 19:45
Go’97 DS 1 – Switch DS 5
nov 26 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D2O FI, Datum: vrijdag 26 november, 19:45
Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 3 19:45
Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 3
nov 26 @ 19:45 – 21:45
Wedstrijd: 3000D3S GH, Datum: vrijdag 26 november, 19:45
27
Limes N5 1 – Go’97 N5 1 09:00
Limes N5 1 – Go’97 N5 1
nov 27 @ 09:00 – 10:00
Wedstrijd: 3000CC51B1EA-2, Datum: zaterdag 27 november, 9:00
Go’97 MC 1 – Taurus MC 4 10:00
Go’97 MC 1 – Taurus MC 4
nov 27 @ 10:00 – 11:30
Wedstrijd: 3000MC2E1 DB, Datum: zaterdag 27 november, 10:00
Go’97 N6 1 – UVV/Sphynx N6 1 10:00
Go’97 N6 1 – UVV/Sphynx N6 1
nov 27 @ 10:00 – 11:30
Wedstrijd: 3000CC62A1AG, Datum: zaterdag 27 november, 10:00
Servia DS 1 – Go’97 DS 2 12:00
Servia DS 1 – Go’97 DS 2
nov 27 @ 12:00 – 14:00
Wedstrijd: 3000D2N CA, Datum: zaterdag 27 november, 12:00
Servia HS 3 – Go’97 HS 1 13:30
Servia HS 3 – Go’97 HS 1
nov 27 @ 13:30 – 15:30
Wedstrijd: 3000H2L CA, Datum: zaterdag 27 november, 13:30
28
29
Go’97 MC 1 – Prima Donna Kaas Huizen MB 1 19:30
Go’97 MC 1 – Prima Donna Kaas Huizen MB 1
nov 29 @ 19:30 – 19:30
Vervallen wedstrijd: 3000BM2B 19, Datum: maandag 29 november, 19:30
30
VOC-Maarssen DS 2 – Go’97 DS 2 20:30
VOC-Maarssen DS 2 – Go’97 DS 2
nov 30 @ 20:30 – 22:30
Wedstrijd: 3000BD2C 21, Datum: dinsdag 30 november, 20:30