ma | di | wo | do | vr | za | zo |
---|---|---|---|---|---|---|
Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 2
20:00
Go’97 DS 2 – UVV/Sphynx DS 2
mrt 1 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000D2K FA, Datum: vrijdag 1 maart, 20:00
Go’97 HS 1 – Servia HS 3
20:00
VIVES HS 7 – Go’97 HS 2
21:00
|
VollinGo MB 1 – Go’97 MB 1
12:30
VollinGo MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 2 @ 12:30 – 14:30
Wedstrijd: 3000MBHB2 FC, Datum: zaterdag 2 maart, 12:30
Kromme Rijn JC 1 – Go’97 JC 1
15:00
Kromme Rijn JC 1 – Go’97 JC 1
mrt 2 @ 15:00 – 17:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 DF, Datum: zaterdag 2 maart, 15:00
VOC-Maarssen MA 1 – Go’97 MA 1
16:00
VOC-Maarssen MA 1 – Go’97 MA 1
mrt 2 @ 16:00 – 18:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 GC, Datum: zaterdag 2 maart, 16:00
Limes DS 5 – Go’97 DS 1
18:00
|
|||||
Wilhelmina DS 1 – Go’97 DS 1
21:15
Wilhelmina DS 1 – Go’97 DS 1
mrt 4 @ 21:15 – 23:15
Wedstrijd: 3000D1F HA, Datum: maandag 4 maart, 21:15
|
GO’97 D5 – Atalante 1
20:00
Go’97 DS 1 – Majella DS 3
20:00
Go’97 DS 1 – Majella DS 3
mrt 8 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000D1F AE, Datum: vrijdag 8 maart, 20:00
Go’97 HS 2 – Majella HS 4
20:00
Go’97 HS 2 – Majella HS 4
mrt 8 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000H3G AE, Datum: vrijdag 8 maart, 20:00
|
Go’97 JC 1 – AFAS-LEOS JC 1
09:00
Go’97 JC 1 – AFAS-LEOS JC 1
mrt 9 @ 09:00 – 10:30
Wedstrijd: 3000JC1B2 FA, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00
Go’97 MA 1 – Taurus MA 5
09:00
Go’97 MA 1 – Taurus MA 5
mrt 9 @ 09:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CA, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00
Go’97 MB 1 – VollinGo MB 1
09:00
Go’97 MB 1 – VollinGo MB 1
mrt 9 @ 09:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 CF, Datum: zaterdag 9 maart, 9:00
Shot JC 2 – Go’97 JC 2
10:00
Shot JC 2 – Go’97 JC 2
mrt 9 @ 10:00 – 12:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 DB, Datum: zaterdag 9 maart, 10:00
Go’97 DS 4 – De Valk DS 3
11:00
Go’97 DS 4 – De Valk DS 3
mrt 9 @ 11:00 – 12:30
Wedstrijd: 3000D3F BE-2, Datum: zaterdag 9 maart, 11:00
Go’97 N6 1 – VCV N6 2
11:00
Go’97 N6 1 – VCV N6 2
mrt 9 @ 11:00 – 12:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BC-2, Datum: zaterdag 9 maart, 11:00
Servia HS 2 – Go’97 HS 1
13:30
Servia HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 9 @ 13:30 – 15:30
Wedstrijd: 3000H2I AE, Datum: zaterdag 9 maart, 13:30
VV Utrecht DS 12 – Go’97 DS 3
18:00
VV Utrecht DS 12 – Go’97 DS 3
mrt 9 @ 18:00 – 20:00
Wedstrijd: 3000D2J BD, Datum: zaterdag 9 maart, 18:00
|
||||
Go’97 MB 1 – Dosko MB 1
19:15
Go’97 MB 1 – Dosko MB 1
mrt 13 @ 19:15 – 21:15
Wedstrijd: 3000MBHB2 CE, Datum: woensdag 13 maart, 19:15
Musketiers HS 1 – Go’97 HS 2
20:30
Musketiers HS 1 – Go’97 HS 2
mrt 13 @ 20:30 – 22:30
Wedstrijd: 3000H3G DA, Datum: woensdag 13 maart, 20:30
|
GO’97 D5 – Driesprong
20:00
Go’97 DS 2 – Boni DS 4
20:00
Go’97 HS 1 – Cratos HS 1
20:00
Go’97 HS 1 – Cratos HS 1
mrt 15 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000H2I EK, Datum: vrijdag 15 maart, 20:00
AVV Keistad DS 7 – Go’97 DS 4
21:15
AVV Keistad DS 7 – Go’97 DS 4
mrt 15 @ 21:15 – 23:00
Vervallen wedstrijd: 3000D3F CB, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15
Tovo DS 3 – Go’97 DS 1
21:30
|
Go’97 MA 1 – Taurus MA 3
09:00
Go’97 MA 1 – Taurus MA 3
mrt 16 @ 09:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CF, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00
Go’97 MB 1 – Taurus MB 1
09:00
Go’97 MB 1 – Taurus MB 1
mrt 16 @ 09:00 – 11:00
Wedstrijd: 3000MBHB2 CB, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00
Go’97 N6 1 – Irene N6 2
09:00
Go’97 N6 1 – Irene N6 2
mrt 16 @ 09:00 – 10:00
Wedstrijd: 3000CC62A2BA, Datum: zaterdag 16 maart, 9:00
Go’97 DS 3 – Servia DS 2
11:00
Go’97 DS 3 – Servia DS 2
mrt 16 @ 11:00 – 13:00
Wedstrijd: 3000D2J DA, Datum: zaterdag 16 maart, 11:00
Go’97 JC 2 – Shot JC 2
11:00
Go’97 JC 2 – Shot JC 2
mrt 16 @ 11:00 – 12:30
Wedstrijd: 3000JC2C2 BD, Datum: zaterdag 16 maart, 11:00
|
||||
Gemini S JC 1 – Go’97 JC 1
19:00
Gemini S JC 1 – Go’97 JC 1
mrt 22 @ 19:00 – 21:00
Wedstrijd: 3000JC1B2 CF, Datum: vrijdag 22 maart, 19:00
Enervo HS 2 – Go’97 HS 1
19:30
Enervo HS 2 – Go’97 HS 1
mrt 22 @ 19:30 – 21:30
Wedstrijd: 3000H2I JE, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30
GO’97 D5 – Olympia
20:00
Go’97 DS 1 – AVV Keistad DS 4
20:00
Go’97 DS 1 – AVV Keistad DS 4
mrt 22 @ 20:00 – 22:00
Wedstrijd: 3000D1F AC, Datum: vrijdag 22 maart, 20:00
GO’97 H3 – sv Volo
20:00
|
VV Utrecht JC 2 – Go’97 JC 2
12:00
VV Utrecht JC 2 – Go’97 JC 2
mrt 23 @ 12:00 – 14:00
Wedstrijd: 3000JC2C2 EB, Datum: zaterdag 23 maart, 12:00
ZVH MB 1 – Go’97 MB 1
14:15
ZVH MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 23 @ 14:15 – 16:15
Wedstrijd: 3000MBHB2 DC, Datum: zaterdag 23 maart, 14:15
|
|||||
De Valk DS 3 – Go’97 DS 4
20:30
De Valk DS 3 – Go’97 DS 4
mrt 28 @ 20:30 – 22:30
Wedstrijd: 3000D3F EB, Datum: donderdag 28 maart, 20:30
|
Go’97 DS 3 – VV Utrecht DS 10
19:00
Go’97 DS 3 – VV Utrecht DS 10
mrt 29 @ 19:00 – 21:00
Wedstrijd: 3000D2J DC, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00
Go’97 HS 2 – Werkhoven HS 1
19:00
Go’97 HS 2 – Werkhoven HS 1
mrt 29 @ 19:00 – 21:00
Wedstrijd: 3000H3G AI, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00
Go’97 MA 1 – Limes MA 4
19:00
Go’97 MA 1 – Limes MA 4
mrt 29 @ 19:00 – 21:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CD, Datum: vrijdag 29 maart, 19:00
Go’97 DS 2 – Majella DS 4
21:00
Go’97 DS 2 – Majella DS 4
mrt 29 @ 21:00 – 23:00
Wedstrijd: 3000D2K FE, Datum: vrijdag 29 maart, 21:00
GO’97 H3 – v.c. Shot
21:00
Go’97 HS 1 – VIVES HS 6
21:00
Go’97 HS 1 – VIVES HS 6
mrt 29 @ 21:00 – 23:00
Wedstrijd: 3000H2I EG, Datum: vrijdag 29 maart, 21:00
|
Go’97 JC 2 – UVV/Sphynx JC 1
11:00
Go’97 JC 2 – UVV/Sphynx JC 1
mrt 30 @ 11:00 – 12:30
Wedstrijd: 3000JC2C2 BF, Datum: zaterdag 30 maart, 11:00
Go’97 MA 1 – VOC-Maarssen MA 1
11:00
Go’97 MA 1 – VOC-Maarssen MA 1
mrt 30 @ 11:00 – 13:00
Wedstrijd: 3000MA2F2 CG, Datum: zaterdag 30 maart, 11:00
Irene DS 5 – Go’97 DS 4
11:30
Irene DS 5 – Go’97 DS 4
mrt 30 @ 11:30 – 13:30
Wedstrijd: 3000D3F AB, Datum: zaterdag 30 maart, 11:30
Irene N6 2 – Go’97 N6 1
11:30
Irene N6 2 – Go’97 N6 1
mrt 30 @ 11:30 – 12:30
Wedstrijd: 3000CC62A2AB-2, Datum: zaterdag 30 maart, 11:30
Dosko MB 1 – Go’97 MB 1
15:30
Dosko MB 1 – Go’97 MB 1
mrt 30 @ 15:30 – 17:30
Wedstrijd: 3000MBHB2 EC, Datum: zaterdag 30 maart, 15:30
|